Domov / Novinky / Palindrome trailer

Palindrome trailer

Film Palindrome je z časti čierna komédia, z časti psychologická a zároveň aj socio-politická dráma. Okrem toho v nej môžeme nájsť kúsky z gangsterských filmov. Vo filme je o zábavu postarané, resp. nebudete sa nudiť. Príbeh hovorí o mladom černochovi Fredovi (Jumaane Brown), ktorý žije v Londýne a domov mu zavolá neznáma mladá umelkyňa Anna (Sarah Swain). Tá mu povie, aby si ju najskôr vyhľadal na internete pred tým, než mu povie, čo potrebuje. Fred má však psychické problémy a prechádza liečbou elektrošokmi, ktoré mu dávkuje doktor Gladstone (Daniel Jordan). Skôr ako môže Anne pomôcť a doslova ju zachrániť, najprv sa potrebuje vyrovnať sám so sebou. Či to však dokáže, ukáže len čas.

V hlavnej úlohe si ohrem Jumaana Browna a Sarah Swain zahrá aj Tábata Cerezo, Daniel Jordan či Hester Ruoff. Film Palindrome bude mať premiéru 1. júna 2020.

Zdroj: imdb.com

O Bianka Francistyová

Som študentka, ktorá miluje dobré filmy a seriály. Možno som trošku posadnutá kórejskou produkciu a ich seriálmi, ale to nevadí. Veď každý máme svoje muchy.

Neprehliadni

The painter and the thief trailer

Dokumentárny film, ktorý ospevuje nejeden kritik, je z dielne Benjamina Rea. Presne tak by sa …

The Fox hunter trailer

The Fox hunter je najnovší film od režiséra Patricka Shanahana. Dej hovorí o južanskej rodine …