Domov / Streamovacie služby / HBO / Pokračovanie legendárneho seriálu Priatelia!
NETFLIX

Pokračovanie legendárneho seriálu Priatelia!

Priatelia sú po viac ako 15 rokoch späť. Plná zostava s Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc a Matthew Perry sa objaví na obrazovkách už tento rok.

zdroj: cnet.com

Pokračovanie sa bude natáčať v originálnom štúdiu z pred 15 rokoch, v Štúdiu 24 od Warner Bros. Návrat Priateľov nie je nečakaný.  Mnohí ho očakávali aj preto, lebo si seriál získal nových fanúšikov, počas streamovania na Netflixe. Priatelia sa na obrazovky vrátia v máji tohto roka na streamovacej službe HBO Max.

Spoločnosť HBO Max získala práva na všetkých 10 sérií (236 epizód), pričom sa môžeme tešiť aj na nový hodinový špeciál, ktorý vyjde v máji tohto roku. HBO Max začne oficiálne streamovať v máji. Cena predplatného bude 13,83€. Samozrejme to je cena za všetko, čo si tam môžete pozrieť. Menovite ide napríklad o Game of Thrones (Hra o tróny), Doktor Who, Sex v meste či Teória veľkého tresku.

Fantasy Island

O Bianka Francistyová

Som študentka, ktorá miluje dobré filmy a seriály. Možno som trošku posadnutá kórejskou produkciu a ich seriálmi, ale to nevadí. Veď každý máme svoje muchy.

Neprehliadni

Tip na film: Vražda na jachte (2019)

Predstavujeme vám film z dielne Netflix – Vražda na jachte (Murder Mystery). Už samotný názov filmu …

Pokračovanie Baby Driver 2 bolo potvrdené!

Prvý diel filmu Baby Driver vyšiel v roku 2017 a vďaka svojej úspešnosti sa fanúšikovia …