nedeľa , október 20 2019
Domov / Novinky / Poslednú sériu Game of Thrones takmer žiadna postava neprežije. Pripravte sa na to najhoršie a najbrutálnejšie.

Poslednú sériu Game of Thrones takmer žiadna postava neprežije. Pripravte sa na to najhoršie a najbrutálnejšie.

Jeden z najúspešnejších seriálov súčasnosti, Game of Thrones, sa momentálne pripravuje na svoju poslednú 8. sériu. Natáčanie je v plnom prúde a nejeden z nás sa nevie dočkať finále tohto dychberúceho príbehu. Internetom kolovala správa, že premiéra sa uskutoční v apríli nasledujúceho roka. Avšak išlo o falošnú správu. Nepravdivosť informácie potvrdila aj samotná herečka Maisie Williams, ktorá stvárňuje jednu z hlavných postáv – Aryu Stark. Hoci presný dátum premiéry nám nie je doposiaľ známy, určite sa naň môžme tešiť v roku 2019. Dlhá doba čakania na finálnu sériu je spôsobená aj tým faktom, že každá epizóda bude mať dĺžku ako celovečerný film, čo určite nie je najjednoduchšie vytvoriť.

Typickým znakom Game of Thrones je jeho „vražedná prekvapivosť,“ a to doslova. Už od prvej série sme zvyknutí na to, že zdanlivo najdôležitejšia postava seriálu je z ničoho nič zavraždená. Človek si aj koľko krát povie, že ako je to vôbec možné, veď predsa bez tejto postavy seriál stráca význam. Avšak tým je Game of Thrones unikátny a skvelý, že vždy prišiel ešte s lepšou zápletkou a ešte brutálnejšou smrťou niekoho z účinkujúcich. A inak tomu nebude ani v poslednej sérii. Ba dokonca bude to ešte brutálnejšie a epickejšie.

Prezradila to viceprezidentka dramatického odvetvia v HBO,  Francesca Orsi , ktorá sa v rozhovore s portálom Variety vyjadrila o zážitku z čítania scenára poslednej epizódy.

Čítanie scenára bolo veľmi silným momentom v našich životoch a v kariére. Nikto z obsadenia nedostal scenár dopredu, a ich postavy začali jedna za druhou zomierať.

Po týchto slovách sa tak treba pripraviť na epizódu krvi a smrti. Len ťažko môžeme tipovať, ako celý príbeh dopadne, keďže to donedávna nevedeli ani samotní herci. Takže aj v tejto sérii a najmä v poslednej epizóde sa treba držať nepísaného pravidla seriálu – Neobľúbiť si žiadnu z postáv, pretože aj tak čoskoro zahynie.

Game of Thrones
Game of ThronesZdroj: rewind.sk

O Peťa Stupková

Neprehliadni

Game of Thrones – nová upútavka od fanúšika

Jeden z fanúšikov seriálu Game of Thrones si na svojom YouTube kanáli vytvoril krátky „trailer“ …

Rebecca Van Cleave sa vracia do Game of Thrones

Rebecca Van Cleave je dablérkou herečky Leny Headey, ktorá predstavuje jednu z hlavných postáv seriálu Game …