pondelok , január 21 2019
Domov / Novinky / Predátor – prvý trailer k nám konečne dorazil!

Predátor – prvý trailer k nám konečne dorazil!

Odkedy sme sa dozvedeli, že sa chystá pokračovanie legendárneho filmu Predátor, netrpezlivo sme čakali na prvý trailer. A tá chvíľa je tu. Trailer si premiéru odbil na CinemaCone, ktorý sa konal v Las Vegas a do vôd internetu sa dostal až o niekoľko dní.

Film sa dočká náväznosti na predchádzajúce diely ale bude taktiež reštartom série, čím bude chcieť osloviť novú generáciu divákov. V pôvodnom filme si legendárnu úlohu zahral Arnold Schwarzenegger. Toho však v pokračovaní nečakajte. Tentokrát sa Predátorovi postavia Yvonne Strahovski, Olivia Munn a Lochlyn Munro a ďalší. Diváci, ktorí nepoznajú predátora budú tak môcť zažiť strach pred jedným z najsmrteľnejších cudzincov histórii kinematografie. A nového Predátora uvidíme už na jeseň tohto roka!

Novodobí predátori k nám prídu z tajomných kútov vesmíru priamo do ulíc predmestí. Budú silnejší, múdrejší a nebezpečnejší než kedykoľvek predtým, pretože budú geneticky modifikovaní vďaka DNA od iných druhov.

Do režisérskeho kresla zadadne Shane Black (Iron Man 3, Nice Guys). Zaujímavosťou je, že Snahe Black si v prvom dieli zahral práve po boku Arnolda Schwarzeneggra. Podarí sa mu pripísať na svoj účet ďalšiu vydarenú snímku? Nechajme sa prekvapiť. Predátor si odbije svoju premiéru už 14. septembra 2018!

Zdroj: movieweb.com

Predátor

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Nový trailer k filmu Predátor nám predstavil obrovského Mega-Predátora

Po mesiaci od predstavenia prvého traileru k očakávanej novinke Predátor, sme sa od štúdia 20th …