Domov / Novinky / Predstaviteľka Daenerys z GoT vo svete MCU?!
zdroj: imdb.com

Predstaviteľka Daenerys z GoT vo svete MCU?!

Väčšina fanúšikov pozná Emiliu Clarke vďaka jej úlohe v seriáli Hra o tróny (Game of Thrones). Stvárnila tam nezabudnuteľnú úlohu Daenerys Targaryen. Keďže seriál skončil, jej herecká kariéra sa mohla posunúť ďalej. Kam by to však chcela dotiahnuť?

Emilia Clarke má veľmi príjemný výzor, a preto by bola vhodným prídavkom do sveta MCU. Keď porovnáme jej kolegov zo seriálu Hra o tróny, je jasné, že sa Emilií nedarí dostať na strieborné plátno vďaka Marvelu. Kitovi Haringtonovi a Richardovi Maddenovi sa podarilo uchytiť v novopripravovanom marvelovskom filme Eternals , kde si zahrajú spolu s  Angelina Jolie.

zdroj: imdb.com

Keď sa Emilii Clarke počas interview opýtali, či by si nechcela zahrať v nejakej filmovej sérií ako sú Avengers alebo Terminátor, herečka odpovedala s istotou.

„Ak by som si niečo také zahrala, určite by som sa veľa nasmiala. Chcem pracovať na niečom absolútne hlúpom, viete, napríklad na Avengeroch alebo niečom takom. Na niečom takom, kde sa s kolegami budem môcť zasmiať.“

Režisérovi Marinovi Scorsesovi (Vlk z Wall Street) sa páčilo, že Emilia Clarke nazvala filmovú sériu Avengeri hlúpou, pričom aj on to myslel len v tom najlepšom slova zmysle. Vie, že Clarke si chce zahrať v odľahčenom filme, ktorý nie je plný krvi. Je jasné, že by si Emilia Clarke nepomýlila vojnu vo svete MCU s vojnou v skutočnom svete. Podľa neho Marvel potrebuje Emiliu Clarke ako novú superhrdinku, alebo ako chichotavú záporáčku.

Emilia Clarke vo filme Iron Man 3?!

Predpovede, že Emilia Clarke by bola skvelou súčasťou, boli potvrdené aj popisom pod fotkou, ktorú pridal na svoje sociálne siete Drew Pearce, scenárista Iron Man 3.

zdroj: instagram.com

Smutnou správou pre mnohých fanúšikov Emilie Clarke však je, že sa scenár zmenil, a preto sa vo filme emili herečka neobjavila. Neprestávajme dúfať a možno sa raz táto skvelá herečka objaví na plátne aj vďaka spolupráci s Marvelom.

Fantasy Island

O Bianka Francistyová

Som študentka, ktorá miluje dobré filmy a seriály. Možno som trošku posadnutá kórejskou produkciu a ich seriálmi, ale to nevadí. Veď každý máme svoje muchy.

Neprehliadni

V spin-offe Mad Maxa – Furiosa si asi zahrá Anya Taylor-Joy

Film Mad Max: Zbesilá cesta od režiséra Georga Millera (Happy Feet, Čarodejnice z Eastwicku, Liek …

The Great (2020) – nový trailer

Stanice Hulu  a HBO pripravujú nový dramaticko-komediálny seriál zo 17.storočia s názvom The Great. Tvorcom …