utorok , október 16 2018
Domov / Novinky / Premiéra Ant-Man & The Wasp sa vo Veľkej Británii odsúva pre naozaj bizarný dôvod
Ant-Man & The Wasp

Premiéra Ant-Man & The Wasp sa vo Veľkej Británii odsúva pre naozaj bizarný dôvod

Diváci vo Veľkej Británii si budú musieť počkať na premiéru Ant-Man & The Wasp o mesiac dlhšie než zvyšok krajín. A dôvod je naozaj bizarný. Bolo zvykom, že filmy mali premiéry vo svojich krajinách o niečo skôr ako vo zvyšku sveta, ale tento trend sa postupne vytratil.

Hlavne britskí fanúšikovia Marvelu boli zvyknutí vidieť premiéry o týždeň skôr než tí americkí. Takto to bolo už od roku 2010, kedy štúdio Marvel vydalo Iron Mana 2 vo vybraných krajinách skôr. Ostatné štúdiá naberajú odlišný smer a vydávajú svoje blockbustre takmer vo všetkých krajinách súčasne.

A mali to byť opäť Briti, ktorí netrpezlivo čakali na premiéru marvelovky Ant-Man & The Wasp v hlavnej úlohe s Paulom Ruddom a Evangeline Lilly a mali ju vidieť o týždeň skôr ako zvyšok sveta. Štúdio sa však rozhodlo, že v Británii diváci uvidia premiéru až o celý mesiac neskôr! A dôvod? Futbalové majstrovstvá sveta v Rusku.

Štúdio Marvel sa teda rozhodlo, že v krajine futbalu nebude súťažiť o pozornosť s tak sledovaným turnajom a presúva premiéru na 3. august 2018. Okrem Marvelu tak urobili aj ďalšie štúdiá a na britských ostrovoch uvidia neskôr aj filmy ako Rodinka úžasných 2 a Jurassic World: Fallen Kingdom.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Jeremy Renner hlási svoj comeback medzi Avengerov. Uvidíme Ronina?

Jeremy Renner, predstaviteľ Hawkeyho potvrdil svoj návrat vo veľkofilme Avengers 4. Práve jeho neprítomnosť v …

Strážcovia Galaxie

Štúdio Marvel odložilo prípravu Strážcov Galaxie 3 na neurčito!

Spoločnosť Marvel Studios oficiálne odložila prípravy na druhé pokračovanie filmu Strážcovia Galaxie na neurčito. Isté …