streda , máj 23 2018
Domov / Novinky / Premiéra Ant-Man & The Wasp sa vo Veľkej Británii odsúva pre naozaj bizarný dôvod
Ant-Man & The Wasp

Premiéra Ant-Man & The Wasp sa vo Veľkej Británii odsúva pre naozaj bizarný dôvod

Diváci vo Veľkej Británii si budú musieť počkať na premiéru Ant-Man & The Wasp o mesiac dlhšie než zvyšok krajín. A dôvod je naozaj bizarný. Bolo zvykom, že filmy mali premiéry vo svojich krajinách o niečo skôr ako vo zvyšku sveta, ale tento trend sa postupne vytratil.

Hlavne britskí fanúšikovia Marvelu boli zvyknutí vidieť premiéry o týždeň skôr než tí americkí. Takto to bolo už od roku 2010, kedy štúdio Marvel vydalo Iron Mana 2 vo vybraných krajinách skôr. Ostatné štúdiá naberajú odlišný smer a vydávajú svoje blockbustre takmer vo všetkých krajinách súčasne.

A mali to byť opäť Briti, ktorí netrpezlivo čakali na premiéru marvelovky Ant-Man & The Wasp v hlavnej úlohe s Paulom Ruddom a Evangeline Lilly a mali ju vidieť o týždeň skôr ako zvyšok sveta. Štúdio sa však rozhodlo, že v Británii diváci uvidia premiéru až o celý mesiac neskôr! A dôvod? Futbalové majstrovstvá sveta v Rusku.

Štúdio Marvel sa teda rozhodlo, že v krajine futbalu nebude súťažiť o pozornosť s tak sledovaným turnajom a presúva premiéru na 3. august 2018. Okrem Marvelu tak urobili aj ďalšie štúdiá a na britských ostrovoch uvidia neskôr aj filmy ako Rodinka úžasných 2 a Jurassic World: Fallen Kingdom.

O Ivan Jandura

Neprehliadni

Ant-Man and The Wasp

Ant-Man and The Wasp – druhý oficiálny trailer je na svete!

Každý správny fanúšik asi očakával, že medzi trailermi pred Avengers: Infinity War uvidíme aj oficiálny …

Avengers 4

Čo všetko vieme o dejovej línii Avengers 4

Štúdio Marvel nás s filmom Avengers: Infinity War opäť presvedčilo, že odvádza priam majstrovsku prácu. …