nedeľa , máj 27 2018
Domov / Novinky / Prežili by ste Thanosove vyčíňanie? S nami to môžete zistiť
Thanos

Prežili by ste Thanosove vyčíňanie? S nami to môžete zistiť

Na internete sa objavila nová webová stránka, ktorá dáva fanúšikom Avengers: Infinity War príležitost zistiť, či by prežili Thanosove hrozivé lusknutie prstami. Šialený titán, ktorého cieľom bolo získať všetky kamene nekonečna a následne tak vyhladiť polovicu vesmíru, sa stal stredobodom pozornosti vo svete Marvelu. Na konci Avengers: Infinity War Thanos splnil svoju misiu a vyhladil polovicu ľudstva nezávisle na ich veku, sile, bohatstve alebo sociálnom postavení.

Samozrejme to neboli len najsilnejší superhrdinovia, ktorí sa stali obeťami genocídy. Zahynuli aj bežní civilisti (ako napríklad pilot helikoptéry v potitulkovej scéne), ktorí boli predurčení úplnou náhodou. Po filme začali niektorí fanúšikovia uvažovať nad tým, či by vyčíňanie Thanosa prežili, ak by Thanos prišiel na Zem. Odpoveď na túto otázku nám môže dať už spomínaná webová stránka.

Jej názov je úplne jednoduchý a znie: www.didthanoskill.me. Všetko, čo musíte urobiť, je navštíviť túto stránku. Následne sa vám môže zobraziť iba jedna z dvoch možných odpovedí. Tou prvou je „You were spared by Thanos“, čo v preklade znamená, že ste boli Thanosom ušetrení. Druhá, tá horšia odpoveď je „You were slain by Thanos, for good of the Universe“ čo značí, že ste boli popravení Thanosovou rukou pre dobro celého vesmíru.

To, koho stránka označí za preživšieho zrejme závisí na cookies, ale je naozaj nejasné, ako celý algoritmus webu funguje. Ak vás teda Thanos „zabil“ tak vám nové načítanie stránky nepomôže a nezmení váš osud. Tak čo, prežili by ste Thanosove vyčíňanie?

O Ivan Jandura

Neprehliadni

Ant-Man and The Wasp

Ant-Man and The Wasp – druhý oficiálny trailer je na svete!

Každý správny fanúšik asi očakával, že medzi trailermi pred Avengers: Infinity War uvidíme aj oficiálny …

Avengers 4

Čo všetko vieme o dejovej línii Avengers 4

Štúdio Marvel nás s filmom Avengers: Infinity War opäť presvedčilo, že odvádza priam majstrovsku prácu. …