Domov / Streamovacie služby / Netflix / Producenta seriálu Narcos zavraždili
Narcos

Producenta seriálu Narcos zavraždili

Natáčanie seriálu Narcos sa malo presunúť po 3 sériách strávených v Kolumbii do Mexika. Práve tam však došlo k zavraždeniu člena produkčného tímu Carlosa Muñoza Portu. Ten hľadal zaujímavé lokácie, ktoré by boli vhodné na natáčanie štvrtej série. Okolnosti vraždy zatiaľ nie sú pre políciu známe.

Carlos sa mal nachádzať vo vidieckej oblasti neďaľeko mesta Temascalapa, kde zhotovoval fotografie. Tie mali pomôcť pri následnom výbere najvhodnejšej lokality. Bohužiaľ si vybral asi najnebezpečnejšiu časť v celom Mexiku. Podľa tvrdení BBC tu polícia iba v priebehu júna minulého roku zaregistrovala 2234 vrážd, čo je historicky najvyššie číslo v záznamoch.

Mesto Temascalapa
Mesto Temascalapa

Prehlásenie k úmrtiu vydala už aj spoločnosť Netflix: „Dianie okolo úmrtia Carlosa Muñoza Portu sledujeme a zároveň chceme vysloviť našu najhlbšiu sústrať všetkým pozostalým.“

Spoločnosť teraz zvažuje všetky možnosti týkajúce sa natáčania. Štvrtá séria sa mala zamerať na Cartel de Juárez a šéfa Carrilla známeho aj ako El señor de los cielos (Pán nebies). Ten zomrel v roku 1997 počas plastickej operácie tváre. Teraz to však vypadá tak, že celé natáčanie sa presunie nazad do Kolumbie.

 

Fantasy Island

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Ryan Reynolds v hlavnej úlohe v Dragon’s Lair?

Ryan Reynolds je v súčasnosti veľmi obľúbeným a často obsadzovaním filmovým hercom. Môžete si ho …

Čo nám prinesie Netflix v apríli?!

Už je to pomaly štvrtý týždeň, čo sedíme doma v karanténe. Stihli ste si pozrieť …