Domov / Novinky / Prvé obrázky z filmu Aquaman nám predstavujú gigantického morského draka!
Zdroj: imdb.com

Prvé obrázky z filmu Aquaman nám predstavujú gigantického morského draka!

Pomaly sa pripravujeme na nadchádzajúci trailer k filmu Aquaman, no ešte pred tým máme k dispozícii niekoľko zaujímavých fotografií. Tvorcovia sa pochválili podmorskými drakmi a nenechali nič na náhodu. Kvalitné efekty a prepracovaný vizuál sú dôkazom toho, že DC sa poučilo, a nechce dopustiť podobný neúspech ako v prípade Ligy spravodlivosti.

Producent Aquamana Peter Safran nedávno informoval, že si dali záležať na vizuálnej stránke podmorských drakov, ktoré patria ľudu Xebelu. Xebel je jedným zo siedmych klanov tajomnej Atlantídy. V úlohe ich vodcu, kráľa Nereusa, uvidíme Dolpha Lundgrena. Peter Safran ďalej naznačil, že na morskom drakovi uvidíme aj Jasona Momou.

Dostali sme sme taký nápad…Aquaman na morskom koni. Vymysleli sme teda niečo odstrašujúce a zároveň dych vyrážajúce. Je to stvorenie, ktoré patrí klanu Xebel, ale nebol by som prekvapený, ak by sme na ňom videli Arthura (Jason Momoa)…

Mali sme možnosť vidieť nejaké náznaky Xebelských bojovníkov na morských drakoch, ale toto je po prvýkrát, čo je drak zobrazený tak detailne. Podobnosť s drakmi zo seriálu Game of Thrones je tam dosť veľká, no narozdiel od nich nebudú morské draky v Aquamanovi chrliť oheň (dúfajme).

Všetko dôležité sa dozvieme už čoskoro, pretože prvý trailer bude debutovať na Comic-Cone, ktorý pomaly štartuje v San Diegu. Film už dokonca dostal prvý oficiálny plagát. Ten už stihlo niekoľko snaživcov aj sparodovať. Na záver prikladáme sľúbené zábery z filmu.

Aquaman
Oficiálny plagát k filmu Aquaman
Aquaman
Jedna z paródií na oficiálny plagát k filmu. Zdroj: Reddit.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Čo pripravuje DCEU na najbližšie dva roky?

DC Extended Universe (DCEU) je vo švungu! Rozhodne má na najbližšie dva roky nabitý program, …

V akom poradí pozerať DCEU filmy?

Nie je žiadnym prekvapením, že sa DC pokúša napodobniť rovnaký filmový úspech, aký má Marvel.  …