Domov / Streamovacie služby / HBO / Punchdrunk mieri do televízie s novým seriálom Tretí deň
Zdroj: www.youtube.com

Punchdrunk mieri do televízie s novým seriálom Tretí deň

Divadelná spoločnosť Punchdrunk mieri do televízie s fascinujúcim thrillerom, v hlavnej úlohe s Naomie Harrisovovou a Paddyhom Considina.

Život na odľahlom ostrovnom raji by pred niekoľkými týždňami nemusel znieť tak zle. Ale v post-epidemickom svete môže tento záhadný predpoklad  pôsobiť veľmi úzkostlivo. Aspoň to je to, čo možno vidieť z prvých snímok a upútavky „Tretí deň“, nového seriálu na platforme  HBO, v ktorej hlavú rolu dostali Jude Law a Naomie Harris. Seriál obsahuje strašidelnú hudbu, niekoľko úžasných leteckých záberov  cesty ponorenej vo vode a veľa tlejúcich náhľadov.

Zdroj: www.indiewire.com

Čo hovorí HBO?

„Seriál je rozdelení na dve časti:„ Leto“ a „ Zima“. V„Lete“ jeden muž (Jude Law) navštívi záhadný ostrov pri britskom pobreží a objaví skupinu ľudí. Obyvatelia sa snažia ochrániť svoj domov za každú cenu. V druhej polovici, prezývanej „Zima“, prichádza na ostrov silný outsider (Naomie Harris), ktorý hľadá odpovede, ale namiesto toho spôsobí bitku, v ktorej ide o osud celého ostrova.“

Tretí muž obsadil hviezdne úlohy britských ťažkých váh. V sérii šiestich epizód sa predstavia vystúpenia „Outsiderovej“ hviezdy Paddy Considina, ktorú diváci spoznajú z minuloročnej senzácie Trajekt „Ferryman“. Taktiež sa môžeme tešiť na  Emily Watson (Černobyľ), Katherine Waterston (Fantastické zvieratá), John Dagleish (Judy) a Freya Allan (Zaklínač).

Koprodukciu HBO a Sky vytvorili Felix Barrett a Dennis Kelly. „Leto“ napísal Kelly a režíroval Marc Munden (Národný poklad), zatiaľ čo „Zima“ napísal Kit de Wall, Dean O’Loughlin a Kelly a režírovala Philippa Lowthorpe (Koruna). Sériu produkujú Barrett, Kelly, Dede Gardner a Jeremy Kleiner.

Zdroj: www.oneangrygamer.net

Tretí deň bude mať na HBO premiéru 11.mája.

O Krupová Kristína

Neprehliadni

Tip na film: SCOOB! (2020) – Recenzia

Scooby-Doo a Záhady s.r.o zažívajú nové dobrodružstvo. SCOOB! je milý a zábavný film, ktorý obsahuje …

Tip na seriál: Cursed (2020)

Hoci mnoho ľudí, ktorých zaujal nový seriál Cursed, už počulo o postave Nimue, nemusia byť …