Domov / Novinky / Quibi vydalo trailer k seriálu #FreeRayshawn

Quibi vydalo trailer k seriálu #FreeRayshawn

Nová americká platforma Quibi zverejnila upútavku k nadchádzajúcemu dramatickému seriálu z rúk filmového producenta Antoine Fuqua, #FreeRayshawn. Je súčasťou ich projektu „film v kapitolách“.

Zdroj: imdb.com

Stephan James hrá rolu mladého vojnového veterána z Iraku menom Rayshawn, ktorého polícia v New Orleans nasadila na kšeft s drogami. Nebezpečenstvo na seba nenechá dlho čakať a on je zrazu prinútený utekať ako o život. Popri tom do svojho domu príjme utečenca so svojou priateľkou a dieťaťom. Polícia New Orleans a jednotka SWAT čaká vonku a je pripravená zaútočiť na jeho domov, zatiaľ čo sa začína mediálny blázinec, keď na scénu prídu členovia spravodajských služieb.

Laurence Fishburne hrá sympatického policajta a vyjednávača, ktorý sa snaží prinútiť Rayshawna pokojne sa vzdať, čím by sa predišlo k využitiu zbytočného násilia.

Zdroj: imdb.com

Dej dopĺňajú Jasmine Cephas Jones, Skeet UlrichAnnabeth Gish. Meno herca Skeet Ulricha vám môže byť známe najmä z účinkovania v seriáli Riverdale, v ktorom ho poznáme ako miestneho šerifa FP Jonesa.

Projekt režíruje Seith Mann podľa scenára Marka Maurina. Výkonnými producentmi sú Fuqua, Mann, David Boorstein, Kat Samick a Justin Bursch.

Na platforme Quibi začne 15-dielna séria vychádzať už 6. apríla 2020. Podľa zistení by jeho premiéra nemala byť obmedzená aktuálnou situáciou s prebiehajúcim zúriacim vírusom.

Fantasy Island

O Kristína Kittnerová

Som študentka masmediálnej komunikácie. Obľubujem sledovanie najmä juhokórejských seriálov a filmov, no nepohrdnem ani dobrým anime. Ak si mám vybrať jeden žáner, vyberiem si komédiu. Je fajn pozerať film a zároveň posilňovať brušné svalstvo.

Neprehliadni

Survive the Night (2020) – trailer

Bol zverejnený trailer k novému americkému akčnému thrilleru s názvom Survive the Night. Film režíroval …

Všetko čo vieme o pokračovaní filmu The Kissing Booth 2

Už je to rok, od kedy vydal Netflix video, v ktorom potvrdili sequel k filmu …