Domov / Novinky / Rampage príde do kín skôr! Dwayne Johnson predstavil nové plagáty k filmu.
The Rampage

Rampage príde do kín skôr! Dwayne Johnson predstavil nové plagáty k filmu.

Už sme si čo to popísali o pripravovanom filme Rampage v hlavnej úlohe s Dwaynom Johnsonom. Príbeh bude inšpirovaný počítačovou hrou z roku 1986, kde sa doktor Davis Okoye postaví gigantickým monštrám ničiacim celú Severnú Ameriku. Pôvodne mal tento film prísť do kín 20. apríla, avšak nastali isté zmeny a táto dobrodružná snímka príde do kín už o pár dní skôr. Premiéry sa dočkáme už 12. apríla 2018. Dôvod, pre ktorý sa tvorcovia rozhodli vypustiť film do kín skôr je jednoduchý – pár dní od pôvodného termínu štartuje Avengers: Infinity War.

Prvé zmienky o natáčaní sa objavili už v roku 2011, avšak potom sa neobjavili žiadne ďalšie informácie až do momentu, keď štúdiá New Line a Warner Bros podpísali zmluvu s Dwaynom Johnsonom. Ten sa na pľaci stretne s režisérom Bradom Peytonom, s ktorým spolupracoval vo filmoch San Andreas a Journey 2: The Mysterious Island (Cesta na tajuplný ostrov). Okrem Dwayna Johnsona si vo filme zahrá aj Naomie Harris (Moonlight), Jeffrey Dean Morgan (The Walking Dead), Malin Akerman (Billions) a Joe Manganiello (Justice League).

A bol to práve Dwayne Johnson, ktorý na Twitteri predstavil nové plagáty k filmu Rampage. Môžeme ho tam vidieť s prerastenou gorilou, krokodílom a vlkom. Johnson nezabudol poďakovať aj spoločnosti Weta Digital, ktorá tak bravúrne spracovala vizuálne efekty a vdýchla týmto monštrám život.

RampageZdroj: rewind.sk

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Bol potvrdený film Jumanji 4

Film Jumanji 4 potvrdil režisér predchádzajúcich dvoch častí, Jake Kasdan (Sex Tape, Mrcha učiteľka, Walk …

Dwayne Johnson chcel spraviť film o seriáli Tiger King

Dwayne Johnson hovorí, že chcel vytvoriť film o návykovom dokumentárnom seriáli Tiger King. Naneštastie zistil, …