Domov / Novinky / Režisér filmu Jumanji prezradil detaily z pripravovaného pokračovania
Jumanji 3

Režisér filmu Jumanji prezradil detaily z pripravovaného pokračovania

Režisér filmu Jumanji: Vitajte v džungli, Jake Kasdan sa objavil na večierku ABC organizovaného pre asociáciu televíznych kritikov. Samotný režisér prezradil niekoľko detailov o pripravovanom treťom dieli, na ktorého príprave tvrdo pracuje.

V prvom rade potvrdil hereckú zostavu, ktorú bude opäť tvoriť Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart a Karen Gillan. Budú tak opäť hrdinskými avatarmi, no nie je isté, či ich mladšie ja stvárnia deti z predchádzajúcej časti. Ďalej Jake Kasdan naznačil, že Jumanji 3 sa bude držať myšlienky videohier a bude silno naviazaný na film z roku 2017.

Našim prianim je udržať celý projekt pokope a dať mu istú kontinuitu. Príbeh, o ktorom hovoríme bude viac naviazaný na môj predchádzajúci projekt z roku 2017, než na pôvodný film (1995). Páči sa nám nápad držať toto všetko nejakým spôsobom pokope.

Jumanji 3 má svoju premiéru naplánovanú opäť na december, tak ako tomu bolo minulý rok. Tento dátum však ešte nie je pevný, no tvorcovia robia maximum, aby zadaný termín stihli.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Bol potvrdený film Jumanji 4

Film Jumanji 4 potvrdil režisér predchádzajúcich dvoch častí, Jake Kasdan (Sex Tape, Mrcha učiteľka, Walk …

Dwayne Johnson chcel spraviť film o seriáli Tiger King

Dwayne Johnson hovorí, že chcel vytvoriť film o návykovom dokumentárnom seriáli Tiger King. Naneštastie zistil, …