Domov / Novinky / Rozbieha sa ďalšia Česko ‒ slovenská filmová spolupráca
Rozbieha sa ďalšia Česko ‒ slovenská filmová spolupráca
Zdroj: businessartproduction.com

Rozbieha sa ďalšia Česko ‒ slovenská filmová spolupráca

Nedávno začali prípravy na nakrúcanie filmu Cena Života, druhého diela, ktorý vyrastie pod strechou spoločnosti Business Art Production. Ide o dramatický triler, ku ktorému tvorcovia sľubujú originalitu a nepredvídateľnosť. Pokiaľ ste fanúšikmi filmov ako Hra s Michaelom Douglasom, poprípade sa vám páči neočakávaný vývin deja
filmovej série SAW, z Ceny života budete určite nadšený. Tento triler bude v českom jazyku a objavia sa v ňom herci z Čiech aj Slovenska. Dielo bude unikátne aj lokalitou. Dej sa bude nakrúcať v opustenej budove bývalého cukrovaru v Trnave.

Réžiu do svojich rúk prevezme český režisér Dan Pánek, ktorý debutoval celovečerným filmom Taxi 121 o sériových vraždách taxikárov. Momentálne chystá internetový seriál z prostredia divadla, ktorý bude mať premiéru
v marci.

Fotografia z natáčania filmu Šepoty. Zdroj: businessartproduction.com

Tvorcovia o deji zatiaľ prezradili len to, že sa začína precitnutím mladého muža na chladnej podlahe niekde v cele. Nie je však sám. Spoločnosť mu robia rovnako dezorientovaní piati ľudia. Po chvíli nastáva panika, až pokiaľ do miestnosti nevstúpi muž v maske. Je neúprosný k prosbám väznených. Od úbohých ľudí žiada 90 minút ich času a nečinnosť. Ak to splnia, z väzenia odídu ako milionári.

Ako zarobiť na tomto filme?

Film je rozdelený na štyritisíc podielov. Dvetisíc podielov prináleží štábu, hercom, komparzistom a iným. Zvyšná polovica z nich je určená pre verejnosť. Cena podielu začína na sume 18€, no postupne sa bude zvyšovať na 22€. Ak by sa film najneskôr do marca 2019 nezačal nakrúcať, peniaze sa vám vrátia naspäť v plnej sume. Svoje podiely môžete získať po kliknutí na TENTO ODKAZ. Nezarobíte len vy, ale aj Slovenská a Česká kinematografia práve vďaka vašej podpore.

O Mária Šmilňáková

Neprehliadni

Ako zarobiť na filmoch?

Ako zarobiť na filmoch?

Business Art Production ti ponúka možnosť vidieť, ako vznikajú filmy, ako sa distribuujú a následne, …

Iveta Fejková z filmu Šepoty: V otázke umenia ľudia nie sú otvorení (ROZHOVOR)

Prinášame vám exkluzívny rozhovor s mladou a talentovanou herečkou Ivetou Fejkovou, ktorá sa objaví v …