utorok , august 21 2018
Domov / Novinky / Scénar k prvej epizóde Zaklínača je hotový
Zaklínač

Scénar k prvej epizóde Zaklínača je hotový

Prednedávnom sme informovali, že sa Netflix naplno pustil do príprav seriálu Zaklínač. Ako scenáristku najal Lauren Schmidt Hissrichovú a tá začala pracovať na úvodnej epizóde. Seriál sa bude snažiť ustáť v konkurenčnom boji proti pripravovanému seriálu Pán Prsteňov a poslednej sérii Game of Thrones.

Seriál sľubuje líniu točiacu sa okolo zaklínača Geralta a mladej Ciri – dieťaťa, ktorého osud je prepletený s tým Geraltovým. Okrem toho bude v seriáli rada vedľajších, no veľmi zaujímavých postáv vrátane mocných čarodejníc Yennefer a Triss. Úspech vo svete fantasy nezožali len knihy Andrzeja Sapkowskeho, ale veľmi populárne boli aj hry The Witcher, The Witcher 2: Assassin of Kings a The Witcher: Wild Hunt. Zatiaľ posledný diel vyšiel v roku 2015 a doteraz je považovaný za jednu z najlepších hier všetkých čias.

Zaklínač

Lauren Schmidt Hissrichová je známa tým, že sa so svojimi fanúšikmi a teda aj fanúšikmi Zaklínača delí o všetky novinky. Nový tweet odhaľuje, že má za sebou veľký týždeň, pretože práve dokončila scenár k pilotnej epizóde seriálu. To, čo o pripravovanom fantasy vieme je, že dej sa bude pridržiavať kníh ale postava Geralta má byť inšpirovaná hernou verziou. Informácie o tom, kedy pribudne séria do zbierky Netflixu zatiaľ nie je známe.

Fanúšikovia však môžu mať dôvod na radosť, pretože to nie je tak dávno, čo Netflix ohlásil prvotné úmysly natočiť tento seriál a dnes je už scenár pilotného dielu dokončený.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Lost in Space

Prvý trailer k sci-fi seriálu Lost in Space z dielne Netflixu je tu!

Netflix predstavil prvý trailer k pripravovanému seriálu s názvom Lost in Space a pridal aj …

Jessica Jones

Vyšiel nový trailer k seriálu Jessica Jones! Čo sa z neho dozvieme?

Druhá séria seriálu Jessica Jones od Marvelu sa už nezadržateľne blíži, a preto na svetlo …