Warning: Illegal string offset 'custom_css_post_id' in /data/www/22514/logout_sk/www/wp-includes/theme.php on line 952
piatok , november 15 2019
Domov / Novinky / Seriál Riverdale pokračuje treťou sériou. Kedy sa jej dočkáme?

Seriál Riverdale pokračuje treťou sériou. Kedy sa jej dočkáme?

Úspešný seriál Riverdale o malom mestečku plnom záhad pokračuje aj naďalej. Stanica CW ohlásila tretiu sériu a my sa tak môžeme tešiť na ďalšie príbehy a zápletky hlavných hrdinov Archieho (K.J. Apa), Betty (Lili Reinhart), Veronicy (Camila Mendes) a Jugheada (Cole Sprouse).

Zatiaľ čo v prvej sérii sa rieši hlavne smrť tínedžera z bohatej rodiny a mafiánske praktiky v meste, druhá séria naberá na obrátkach a my sa stretávame s maskovaným vrahom a tajomstvami, ktoré prekvapia nejedného fanúšika.  Môžeme byť teda už teraz v napätí ako sa druhá séria skončí a čo prinesie tretia. Tá má naplánovanú premiéru už tento rok a s veľkou pravdepodobnosťou sa jej dočkáme v októbri 2018.

Seriál si získal za krátku dobu množstvo fanúšikov a sledovanosť stále rastie. Veď kto by si neobľúbil partiu dobre vyzerajúcich deciek a tajomnú atmosféru mesta? Výhodou seriálu sú taktiež aj známi herci ako napríklad Skeet Ulrich (Vreskot), Mädchen Amick (Kazateľ), alebo Luke Perry a dejové linky, ktoré postupne do seba zapadajú a tak vytvárajú neočakávané zvraty a prekvapenia.

 

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.