utorok , október 16 2018
Domov / Novinky / Sherlock Holmes 3 dostáva dátum premiéry
Sherlock Holmes 3

Sherlock Holmes 3 dostáva dátum premiéry

Sherlock Holmes sa vracia! Štúdio Warner Bros. ohlásilo pokračovanie Sherlocka Holmesa a stanovilo už aj dátum vydania. V týchto dňoch je Robert Downey Jr. zamestnávaný ako Iron Man pri natáčaní Avengers 4, no zdá sa, že o program bude mať postarané aj mimo Marvelu.

Jednou z Downeyho najpopulárnejších postáv (ak nepočítame Iron Mana) je práve postava detectíva Sherlocka Holmesa. So svojim asistentom Watsonom (Jude Law) a Guyom Ritchiem priniesli spoločnými silami naozaj vzrušujúce dobrodružstvá. Prvé dva filmy boli také úspešné, že spolu dokázali zozbierať 1 miliardu dolárov celosvetovo a teraz môžu získať ešte oveľa viac.

Warner Bros. stanovili oficiálny dátum premiéry filmu Sherlock Holmes 3 na dátum 25. december 2020, čo je takmer presne 9 rokov od Downeyho debutu v postave Sherlocka Holmesa. Momentálne môžeme potvrdiť návrat dvoch postáv, ktorými sú práve Robert Downey Jr. a Jude Law. To, či si réžiu zopakuje Guy Ritchie, je zatiaľ otázne.

Sherlock Holmes 3

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Zaklínač

Ďalšie herecké obsadenia pre seriál Zaklínač sú známe!

Streamovací gigant Netflix, ktorý pripravuje seriál Zaklínač, zverejnil ďalšie informácie týkajúce sa očakávanej novinky. Už …

Avengers 4

Mark Ruffalo to opäť raz prehnal. Prezradil skutočný názov Avengers 4?

Fanúšikovia po celom svete netrpezlivo čakajú na akékoľvek ďalšie informácie ohľadom Avengers 4. Štúdio Marvel …