Domov / Novinky / Sony Pictures predstavilo tretí a zároveň posledný trailer k filmu Venom

Sony Pictures predstavilo tretí a zároveň posledný trailer k filmu Venom

Štúdio Sony Pictures, vydalo tretí trailer k filmovej adaptácii komiksového anti-hrdinu zo sveta Marvelu. V traileri sme svedkami množstva akcie a takisto nám ukazuje lepší pohľad na Venoma. Venom dorazí do našich kín už túto jeseň. Ako prví mali možnosť vidieť poslednú ukážku k filmu fanúšikovia na Comic-Cone v San Diegu. Teraz si ho však môže pozrieť už aj zvyšok sveta.

Angažovanie Toma Hardyho do hlavnej úlohy bolo veľmi dobrým krokom a obrovským marketingovým ťahákom. Každý totiž vie, že Tom Hardy je zárukou kvality. Očakávať môžeme množstvo akcie ale tvorcovia nás neoberú ani o vtipné momenty.

Venom sa po prvý krát objavil vo filme Spider-Man 3, ktoý je považovaný za jeden z najhorších filmov o superhrdinoch vôbec. Ako sme však informovali v predchádzajúcich článkoch, vo filme uvidíme aj herca Riza Ahmeda, ktorý stvárni postavu Carltona Drakea – hostiteľa symbiotu menom Riot. Ten by mal byť teda hlavným nepriateľom Toma Hardyho a jeho postavy Eddieho Brocka. Režisérom je Ruben Fleischer, ktorý má za sebou filmy ako Zombieland a Life. Nechajme sa teda prekvapiť, ako si poradil so sólo filmom o jednom z najobľúbenejších anti-hrdinov.

Venom sa v našich kinách objaví už 4. októbra 2018 a na naše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Venom

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Capone trailer

Najznámejší gangster všetkých čias Al Capone u mnohých aj po rokoch naháňa strach, ale aj …

Čo bude s Venomom 2, ak sa posunie premiéra Morbiusa?!

Nedávno spoločnosť Sony oznámila, že bude musieť posunúť premiéry všetkých filmov, ktoré mali vyjsť, avšak …