Domov / Novinky / Spider-Man 3: 6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Spiderman
Zdroj: youtube.com

Spider-Man 3: 6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Spiderman

Režisér filmu Spider-Man: Ďaleko od domova, Jon Watts (Spider-man: Homecoming, Cop Car, Prekliaty klaun), vymyslel koniec tohto dielu tak, že priniesol veľké prekvapenie pre fanúšikov. Hoci hlavný film má skutočne veľmi šťastný záver, to čo sa stalo počas post-credit scéne prinesie do ďalšieho pokračovania nový druh intenzívnej drámy. Video, odhaľujúce pravú identitu Spider-Mana, je vysielané uprostred New Yorku. V súčasnej dobe vieme veľmi málo o ďalšom filme sveta Marvelu. Vzhľadom na očakávania výsledku tejto scény, môžme tipovať 6 rôznych záporákov, ktorí by sa mohli postaviť Spider-manovi.

Zdroj: youtube.com

1. Lovec Kraven

Na konci Spider-Man: Ďaleko od domova je odhalená nielen skutočná identita Spider-Mana, ktorý je Peter Parker (Tom Holland), ale stáva sa zároveň verejným nepriateľom č. 1. Vďaka manipulovaným nahrávkam, ktoré vytvoril a upravil Quentin Beck a.k.a. Mysterio, sa Spider-man ocitol označený za teroristu zodpovedného za dronový útok v Londýne.

2. J. Jonah Jameson

Je zrejmé, že existuje veľa dôvodov, prečo je už spomínaná scéna vzrušujúca, ale vysoko na tomto zozname je skutočnosť, že predstavuje návrat J.K. Simmonsa ako J. Jonaha Jamesona. Ten by sa mohol stať nepriateľom Spideyho.

Zdroj: sea.ign.com

3. Škorpión

V decembri 1964,  v The Amazing Spider-Man, najal J. Jonah Jameson súkromného detektíva menom Mac Gargan, aby vystopoval Petra Parkera a zistil, ako získava svoje fotky Spider-Mana. Keď toto úsilie zlyhá, financuje experiment, ktorý je určený na to, aby získal Gargan schopnosti jedného z najsmrtelnejších pavúkov. Toto je pôvodný príbeh pre Scorpiona.

4. Spider Slayers / The Ultimate Spider-Slayer

Táto postava a jeho armáda robotov Spider Slayer ešte nemali šancu uloviť Spider-Mana, ale možno by sa to mohlo zmeniť s vyvíjajúcim sa Spider-Manom 3.

Zdroj: youtube.com

5. Dvojník

Na začiatku Spider-Mana 3 bude Spidey pravdepodobne v dôsledku obvinení z terorizmu globálnym utečencom. Situáciu by určite zhoršilo, keby sa vyskytol nejaký netvor, ktorý by vyzeral rovnako ako Spider-Man. Nielen, že by sa Spidey musel snažiť dokázať svoju vlastnú nevinu, ale tiež sa pokúsiť dopadnúť dvojníka.

6. Chameleón

Chameleon bol prvý superzloduch, ktorému web-slinger niekedy čelil, a ktorý mal niektoré úžasné schopnosti, avšak nikdy nebol oživený vo filmovom dejstve. Tak prečo to neurobiť v Spider-Man 3?

Zdroj: youtube.com

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

Pripravuje sa projekt „Nova“

Napriek tomu, že len pred rokom predstavilo štúdio Marvel svoju doteraz najväčšiu fázu, nezaspali na …

Shang-Chi a legenda desiatich prsteňov – informácie o deji

Spoločnosť Marvel bola nútená presunúť svoje plánované premiéry: Black Widow sa posunula na 6. november …