Domov / Novinky / Spider-Man: Far From Home – nový TV spot nám naznačuje výrobu nového obleku!
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home – nový TV spot nám naznačuje výrobu nového obleku!

Najčerstvejší TV spot k pripravovanej marvelovke Spider-Man: Far From Home nám na okamih odhaľuje výrobu nového obleku. Okrem pôvodného obleku z Avengers: Infinity War, sme mali v traileroch možnosť vidieť aj Stealth Suit od Nicka Furyho a nový čierno-červený oblek.

A práve najnovšia ukážka nám ukazuje niečo viac z jeho výroby. V 30-sekundovom klipe si môžeme všimnúť Petra v laborátóriu Iron Mana, ktoré je umiestnené v zadnej časti lietadla Stark Jet. Okrem toho pútajú pozornosť aj Tonyho high-tech návrhy Spider-manových gadgetov.

Ďalšia vec, ktorá fanúšikom nemohla uniknúť, je fakt, že Peter nosí Tonyho interaktívne okuliare. Špekuluje sa preto, že možno uvidíme ešte posledný odkaz od zosnulého génia, miliardára, playboya a filantropa.

Je pravda, že niektorým fanúšikom sa nepáči, ako je Petrov príbeh úzko prepojený s Tonym Starkom. Aj keď je hrdina už z MCU preč, jeho prítomnosť je vo filme Spider-Man: Far From Home stále cítiť. Pokračovanie Spider-Mana, ktorý do kín dorazí už 3. júla bude akousi poslednou spomienkou na Iron Mana, čím sa zakončí akýsi vývoj ich blízkeho vzťahu.

Spider-Man

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Pripravuje sa projekt „Nova“

Napriek tomu, že len pred rokom predstavilo štúdio Marvel svoju doteraz najväčšiu fázu, nezaspali na …

Shang-Chi a legenda desiatich prsteňov – informácie o deji

Spoločnosť Marvel bola nútená presunúť svoje plánované premiéry: Black Widow sa posunula na 6. november …