streda , máj 22 2019
Domov / Novinky / Strážcovia Galaxie 3 – čo prinesie budúcnosť?

Strážcovia Galaxie 3 – čo prinesie budúcnosť?

Marvel Studios ešte stále hľadá vhodného kandidáta na režisérske kreslo do filmu Strážcovia Galaxie 3, ako náhradu za Jamesa Gunna. Užívateľ s prezývkou DanielRPK, ktorý je spájaný s Marvelom uviedol, že Kevin Feige by chcel do tejto pozície obsadiť ženu.

Čo sa týka scenára, predpokladá sa, že využíjú Gunnovu tvorbu, no zatiaľ táto informácia nie je oficiálna. Niečo však naznačil Sean Gunn (Kraglin), ktorý vyhlásil, že Disney má stále v pláne scenár jeho brata použiť.

Danielov tweet, ktorý si všimlo mnoho veľkých filmových webov, prichádza deň po tom, čo Production Weekly aktualizoval svoj zoznam filmov. Pracovný názov tretieho dielu je teraz označený ako „Hot Christmas“ a natáčanie by malo odštartovať najskôr vo februári roku 2021.

Údajne malo byť režisérske kreslo ponúknute aj Bradleymu Cooperovi, ktorý prepožičiava hlas Rocketovi. Ten však vyhlásil, že by nemohol režírovať niečo, čo sám nenapísal.

Ďalšie informácie o budúcnosti Strážcov Galaxie 3 budeme netrpezlivo sledovať.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Venom

Dosť bolo superhrdinov! Do kín prichádza VENOM

Nastal čas na najočakávanejší film jesene. Venom s Tomom Hardym je konečne od dnes v kinách a …

Strážcovia Galaxie

Štúdio Marvel odložilo prípravu Strážcov Galaxie 3 na neurčito!

Spoločnosť Marvel Studios oficiálne odložila prípravy na druhé pokračovanie filmu Strážcovia Galaxie na neurčito. Isté …