Domov / Novinky / Survive the Night (2020) – trailer

Survive the Night (2020) – trailer

Bol zverejnený trailer k novému americkému akčnému thrilleru s názvom Survive the Night. Film režíroval Matt Eskandari (Trauma Center, 12 Feet Deep, Victim), scenár napísal Doug Wolfe a natočil to Bryan Koss (Zoombies, Žiarlivá profesorka, Kliatba Bellovej čarodejnice). Snímok sa natáčal v Columbuse v Georgii a mal sa pôvodne volať The Long Night (Dlhá noc), ale nakoniec bol premenovaný na aktuálny názov. Premiéra je naplánovaná na 22.mája tohto roku.

Zdroj: newsdio.com

Dej príbehu pojednáva o zneuctenom lekárovi a jeho rodine, ktorí sú držaní ako rukojemníci vo svojom dome zločincami na úteku. Po tom, čo bol Jamieho (Shea Buckner) brat Mathias (Tyler Jon Olson) smrteľne zranený zlými zlodejmi, Jamie sa rozhodne stopovať Richa (Chad Michael Murray) z nemocnice do jeho domu. Taktiež držia Richovu manželku a dcéru ako rukojemníka. Aby mohol prežiť noc so svojou rodinou, musí sa Rich spojiť so svojím odcudzeným otcom, šerifom vo výslužbe. V hlavných úlohách sa ďalej predstavia ostrieľaný herec Bruce Willis ako Frank, Lydia Hull ako Jan či Jessica Abrams ako Rachel.

Zdroj: trendingnewsbuzz.com

Obľúbený herec Bruce Willis by nám mal v týchto ťažkých časoch koronavírusu prinášať radosť a nie pokračovať vo svojom bezmála dekádu trvajúcom hereckom dne. Nicolas Cage to robí aspoň šialenými hereckými kreáciami, ktorými občas pobaví. Trailer ukazuje už prepozeranú zápletku a už počas dvoch trailerových minút sa človek nudí. Survive the Night dostal rating R pre násilie, krvavé zábery a nadávky použité vo filme. Uvidíme, či film prinesie nejaké prekvapenie oproti traileru.

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

The painter and the thief trailer

Dokumentárny film, ktorý ospevuje nejeden kritik, je z dielne Benjamina Rea. Presne tak by sa …

The Fox hunter trailer

The Fox hunter je najnovší film od režiséra Patricka Shanahana. Dej hovorí o južanskej rodine …