Warning: Illegal string offset 'custom_css_post_id' in /data/www/22514/logout_sk/www/wp-includes/theme.php on line 952
nedeľa , január 19 2020
Domov / Novinky / Tajomné plány štúdia Marvel na rok 2019
Marvel

Tajomné plány štúdia Marvel na rok 2019

Všetci fanúšikovia sa pomaly pripravujú na Fázu 4, do ktorej čoskoro Marvel Cinematic Universe vhupne. Oproti predchádzajúcim fázam je však štúdio Marvel nesmierne skúpe na informácie. Doteraz sme boli zvyknutí, že sme už dopredu vedeli, aké filmy štúdio pripravuje. Zrejme za tento tajomný krok môže aj fakt, že chcú zabrániť tomu, aby fanúšikovia zistili, ktoré postavy prežijú Thanosove vyčíňanie.

Zatiaľ vieme, že po turbulenciách v režisérskom kresle sa pozastavila príprava filmu Strážcovia Galaxie 3 minimálne do doby, pokiaľ štúdio nenájde nového režiséra. V kalendári sa tak objavil nový nemenovaný film. Ten sa začne natáčať už v júni a jeho vydanie je naplánované práve na november 2019.

Čo na nás Marvel chystá? Všetky informácie naznačujú, že by mohlo ísť o pokračovanie Doktora Strangea. Jeho predstaviteľ Benedict Cumberbatch má totiž dostať od Marvelu veľkú odmenu, rokuje o predĺžení zmluvy, ale aj o zvýšenie platu. Prípravy filmu Doctor Strange 2 potvrdil aj samotný Kevin Feige.

Druhou dosť pravdepodobnou variantou je sólo film Black Widow. Ako sme vás už pred časom informovali, sólo film v hlavnej úlohe so Scarlett Johansson má už aj svoju režisérku. Avengers 4 sa do kín dostanú v apríli budúceho roku a stále tam ešte ostáva dostatočný priestor na dokončenie dlho očakávaného sólo filmu o čiernej vdove. Aj ďalšie informácie naznačujú, že by sme mohli vidieť momentálne najlepšie platenú herečku v plnom nasadení. Stan Lee totiž prezradil, že film sa už dávno pripravuje.

Dočkáme sa nakoniec niektorého z dvojice Black Widow alebo Doctor Strange 2 už na budúci rok?

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Strážcovia Galaxie

Štúdio Marvel odložilo prípravu Strážcov Galaxie 3 na neurčito!

Spoločnosť Marvel Studios oficiálne odložila prípravy na druhé pokračovanie filmu Strážcovia Galaxie na neurčito. Isté …

Bloodborne

James Gunn pracuje na horore, ktorého sa dočkáme už v novembri. Bude to Bloodborne?

Počas Comic Conu v San Franciscu sme vám priniesli článok o tom, že James Gunn …