Domov / Novinky / The Batman (2021) – fotky z natáčania
Zdroj: buzzfeedia.com

The Batman (2021) – fotky z natáčania

Pripravuje sa nová akčná kriminálna verzia Batmana, v hlavnej úlohe je obľúbený herec Robert Pattinson. Samotný scenár nakoniec odznova prepísal novo nasadený režisér Matt Reeves (Cloverfield: Monštrum, Vojna o planétu opíc). Ten túto významnú úlohu prevzal po Benovi Afflecovi. Premiéra filmu je naplánovaná na rok 2021.

Pripravovaný snímok vyzerá každým dňom lepšie a lepšie. Z veľkej časti za to môže aj fantastické herecké obsadenie. To sa zatiaľ skladá z mien ako Robert Pattinson (Batman) v hlavnej úlohe, Zoë Kravitz (Catwoman), Jeffrey Wright (komisár Gordon), Paul Dano (Riddler), Colin Farrell (Penguin), Andy Serkis (Alfred Pennyworth) či John Turturro (Carmine Falcone).

Zdroj: twitter.com/aryastiawann

Niektorí ľudia majú predsudky ohľadom hlavného herca Roberta Pattinsona, pretože ho majú zaškatuľkovaného ako vyblednutého upíra z Twilight ságy. Myslíme si, že toto herec za posledné roky vyvrátil, pretože preukázal svoje kvality. Keď si však spomenieme na časy Bena Affleca ako Batmana, tiež boli všetci voči nemu spočiatku skeptickí a tvrdili, že nikto nebude už lepší než Christian Bale. Ben to však tiež dokázal vyvrátiť a veríme, že Robert bude famóznym novým Temným Rytierom.

Zdroj: twitter.com/AllThingsDC1

Uniklo pár fotografií z natáčania, kde sme mohli po prvýkrát vidieť hlavného hrdinu v kostýme Temného Rytiera. Na fotkách ho má oblečený Robert Pattinson a na ďalších fotografiách zase jeho dvojník. Maska sa od tej z testovacieho videa ale odlišuje, takže môžeme predpokladať, že vo filme uvidíme hneď niekoľko verzií jeho kostýmu. Na snímkoch je mu vidno symbol na hrudníku, ktorý zostáva v nedotknutom stave. Tiež si môžeme všimnúť aj rôzne „vychytávky“ na rukách a opasku. Nebude mu chýbať ani motorka.

Fantasy Island

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

7 filmov na vhodnú náladu

V súčastnosti sa väčšina z nás rozhodla ostať doma alebo sme nútení ostať doma. A …

Venom

Zábery zo zákulisia natáčania filmu Venom 2

Zatiaľ zostáva otázne či Venom 2 dorazí do kín načas, teda 2. októbra 2020. Dôvodom …