Domov / Streamovacie služby / HBO / The Great (2020) – nový trailer

The Great (2020) – nový trailer

Stanice Hulu  a HBO pripravujú nový dramaticko-komediálny seriál zo 17.storočia s názvom The Great. Tvorcom a scenáristom je Tony McNamara (Tangle, Doktor srdciar, Premena Placida Lakea) a réžiu má na starosti Matt Shakman (Nepohodlný svedok, Game of Thrones, Dobrá manželka). Prvá séria bude mať 10 dielov, z ktorých každý bude trvať 60 minút. Zatiaľ sú známe len názvy prvých 3 epizód: 1. The Great, 2. The Beard a 3. The Gift. Seriál bude mať premiéru 15.mája tohto roku.

Zdroj: vitalthrills.com

Dej

Kráľovská žena Catherine the Great/Katarína Veľká (Elle Fanning) žijúca na vidieku v sedemnástom storočí je nútená vybrať si medzi svojím osobným šťastím a budúcnosťou Ruska, keď sa vydá za cisára Petra III (Nicholas Hoult). Vláda Petra III. bola v reálnom svete krátka; o jeho smrti sa hovorilo kvôli sprisahaniu, ktoré viedla jeho manželkaKatarína Veľká. Trailer vykresľuje Houltovu postavu ako morálneho a nevhodného vládcu, ktorého manželka je utláčaná ich manželstvom.

Zdroj: dailymail.co.uk

Elle Fanningová a Nicholas Hoult stvárňujú hlavné postavy ako Catherine the Great a jej manžel Peter III z Ruska. Ďalej budú hrať aj Phoebe Fox ako Marial, Sacha Dhawan, Charita Wakefield a Gwilym Lee ako Grigor. Začalo sa natáčať v novembri 2018 v Yorku v Anglicku, natáčalo sa tiež v Leicestershire, Lincolnshire a Hever v Kente a Caserte v Taliansku. Ja mám rada seriály z historického prostredia, tak som zvedavá ako to produkcia pojme a či to splní moje očakávania.

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

„Úprimný“ trailer na Cats

Nedávno vyšiel „úprimný“ trailer pre Cats, kde sa odvolával aj na neslávnu „Butthole“ scénu a …

Top 10 filmových a seriálových adaptácií známych rozprávok

Je bežné, že rodičia čítajú svojim deťom rozprávky na dobrú noc. Ako deti sme snívali …