Domov / Novinky / The Nun – desivá mníška z Conjuringu sa predstavuje v prvom traileri

The Nun – desivá mníška z Conjuringu sa predstavuje v prvom traileri

Dočkali sme sa. Po úspešnej sérii Conjuring od Jamesa Wana, ktorá zarobila celosvetovo 600 miliónov dolárov, sme boli svedkami kritikmi odsudzovaného spinoffu Annabelle. Teraz sa však k slovu dostáva démon Valak. Ten sa nám dnes predstaví v prvom traileri k pripravovanému hororu The Nun (Mníška).

Minulé leto sa v San Diegu konal Comic-Con a jeho návštevníci mali možnosť vzhliadnuť prvý teaser. Teraz, takmer po roku štúdio Warner Bros konečne ponúklo ochutnávku v podobe traileru aj ostatným fanúšikom.

Dej hororu nás prenesie do roku 1950 a zameria sa na mladú sestru Irene (Taissa Farmiga) a katolíckeho kňaza (Demián Bichir) s temnou minulosťou, ktorí budú vyslaní do Rumunska, aby vyšetrili tajomnú samovraždu mníšky v kostole.

Hlavnú úlohu si zahrá herečka Taissa Farmiga, jej staršia sestra Vera Farmiga (Loraine Warren) hviezdila v už spomínanej sérii Conjuring. Horor Mníška nás príde strašiť do našich kín už 6. septembra, a my sme naozaj zvedaví, čo si pre nás režisér Corin Hardy a scenárista James Wan pripravili.

Mníška

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

James Wan pripravuje film pre všetky monštrá

Režisér, scenárista a producent James Wan pripravuje pre spoločnosť Universal film, v ktorom by sa …

The Conjuring

Top 5 zaujímavostí duchárskej série The Conjuring

V minulom článku sme načrtli 5 zaujímavých faktov z nakrúcania filmu Mníška. Tento raz sme …