Domov / Tip na film / Dráma / The Postcard Killings (2020) – nový trailer

The Postcard Killings (2020) – nový trailer

Vyšiel nový trailer k pripravovanému filmu od srbského tvorcu Danisa Tanovića (Smrť v Sarajeve, Oči vojny, Zem nikoho), s názvom The Postcard Killings. V hlavnej úlohe sa predstaví Jeffrey Dean Morgan spolu s Famke Janssen. Film príde do kín  20.marca tohto roku a bol vytvorený podľa knižnej predlohy.

Zdroj: heyuguys.com

Dej

Detektív z New Yorku Jacob Kanon (Jeffrey Dean Morgan) má dcéru. Táto krásna a talentovaná dcéra, bola brutálne zavraždená na jej svadobnej ceste v Londýne. Čoskoro po tejto udalosti príde tá najzvláštnejšia pohľadnica na stôl švédskej umeleckej kritičky Dessie Larssonovej (Famke Janssen). Po celej Európe sú páry nemilosrdne a úmyslene zabíjané neznámim páchateľom. Jediným vodítkom k jeho nájdeniu sú obrázkové pohľadnice, ktoré narcistický vrah zaslal zdanlivo náhodným novinárom a ktorý vždy oznamuje ďalší hrozný zločin (The Postcard Killings).  Jacoba a Dessie sú vtiahnutí do nočnej mory, z ktorej sa nedá uniknúť. Keď príbeh exploduje s veľkou divokosťou, naši protagonisti sa ocitávajú pred nemožnou voľbou.

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

Tip na seriál: Supernatural (2005-)

Mysteriózny fantasy seriál stanice CW, Supernatural (v preklade Lovci duchov alebo Hrozba z temnoty) vytvoril …

The Rampage

Rampage príde do kín skôr! Dwayne Johnson predstavil nové plagáty k filmu.

Už sme si čo to popísali o pripravovanom filme Rampage v hlavnej úlohe s Dwaynom …