Domov / Tip na seriál / Dráma / Tip na seriál: The Rookie (2018)
Zdroj: i.ytimg.com

Tip na seriál: The Rookie (2018)

Kriminálna dráma s názvom The Rookie (Zelenáč) je seriál z dielne ABC, ktorý sa teší úspechu od roku 2018 a práve je vysielaná druhá séria. Réžiu má na starosti viacero režisérov, ako napríklad Liz Friedlander, Adam Davidson, Greg Beeman, Toa Fraser, Nelson McCormick a mnohí ďalší. Seriál bol inšpirovaný skutočným príbehom.

 

Dej

Začať odznova nikdy nie je ľahké. John Nolan (Nathan Fillion) sa po udalosti, ktorá mu zmenila život rozhodol, že bude nasledovať svoj sen. Stal sa najstarším nováčikom v LAPD. Vo veku, keď je väčšina ľudí na vrchole svojej kariéry, Nolan odložil pohodlný život v malom meste a presťahoval sa do L.A., aby pokračoval vo svojom sne stať sa policajtom. Nolan je v policajnom zbore obklopený mladými nováčikmi. Vďaka tomu musí čeliť skepticizmu tých, ktorí ho vidia iba ako kráčajúcu krízu stredného veku. Stretáva sa s nebezpečným, humorným a nepredvídateľným svetom „mladého“ policajta, odhodlaného urobiť všetko pre to, aby druhým dokázal, že to nie je len kríza stredného veku.

Zdroj: tvmoviefix-6009.kxcdn.com

Záver

Keďže herca Nathana Filliona poznám zo seriálu Castle (Vtierka Castle), v ktorom som si ho už obľúbila, tak nebolo pre mňa žiadnym prekvapením, že sa svojej novej úlohy zhostil famózne. V seriáli Castle hral spisovateľa z policajného prostredia a v seriáli The Rookie hrá už policajta, čo považujem za celkom vtipnú a podarenú výmenu úloh. Tento seriál si ma získal svojím dejom a spracovaním, pretože nebol jediný diel, pri ktorom by som sa nudila. Každá epizóda prináša hviezdne obsadenie, skvelý a zaujímavý príbeh a neuveriteľné množstvo vzrušenia. 

ČSFD - 79%
IMDb - 80%
Logout.sk - 95%

85%

User Rating: Be the first one !

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

Extraction (2020) – trailer

Bol zverejnený nový trailer na pripravovaný film od streamovacej služby Netflix, Extraction. Ide o americký …

Tip na seriál: Foodie Love, keď láska k jedlu spája

V čase karantény sa nám ponúka množstvo seriálov a filmov, ktoré si môžeme pozrieť. Problém nastane v momente, …