Domov / Streamovacie služby / Netflix / The Willoughbys (2020) – nový trailer

The Willoughbys (2020) – nový trailer

Na streamovaciu platformu Netflix sa 22.apríla tohto roku chystá nový rodinný animák s rodinkou The Willoughbys. Tvorcom je Kris Pearn (Zamračené, občas traktory 2, Veľká vianočná jazda, The Great Northern Candy Drop), ktorý mal na starosti aj scenár. Film bol natočený podľa knižnej predlohy od Lois Lowryovej (Darca, Taking Care of Terrific). Vo filme nebude núdza ani o humorné scénky.

Zdroj: vitalthrills.com

Dej

Keď sú štyri deti Willoughbovcov presvedčené, že by bolo lepšie, keby sa vychovávali sami, vymyslia záludný plán, ktorý má poslať ich sebeckých rodičov na dovolenku. Oni týmto získajú slobodu, po ktorej túžili. Učia sa však tvrdou cestou, že „samovýchova“ nie je dobrý nápad, takže sa súrodenci púšťajú do svojho vlastného dobrodružstva, aby našli skutočný význam slova rodina.

V novembri 2015 získali Bron Studios animované filmové práva k knihe od Lois Lowryovej – The Willoughbys.
Postavy vo filme boli navrhnuté dizajnérom Craigom Kellmanom, ktorý navrhol postavy pre film Madagaskar spoločnosti DreamWorks Animation, pre Hotel Transylvánia spoločnosti Sony Pictures Animation, ale aj rodinu Addamsonovcov od spoločnosti Metro-Goldwyn-Mayer.

Zdroj: amazon.com

Vo filme sa vyskytnú hlasy Willa Forta ako Tima Willoughbyho, Martina Shorta ako otca Willoughbyho, Alessiu Caru ako Jane Willoughbyovú, Jane Krakowski ako matku Willoughbyovú, Rickyho Gervaisa ako mačku, Mayu Rudolphovú ako opatrovateľku, Terryho Crewsa ako veliteľa Melanoffa a Vincenta Tonga ako Barnabys. Tento film vyzerá z ukážky dobre. Z vizuálneho hľadiska je to štýlové a odlišné. Je len jedným z mnohých originálnych filmov, ktoré spoločnosť Netflix uviedla do vývoja vo svojej novovytvorenej animačnej jednotke.

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

Čo prinesie Netflix v júni?

Populárna služba Netflix už budúci mesiac prinesie staršie filmy či seriály, ale môžeme sa tešiť …

Cursed: Keď sa stretne Hra o tróny s Hrami o život

Ak patríme medzi nadšencov dobrého fantazy, nový seriál z dielne Netflix – Cursed – vás určite nadchne. …