Domov / Novinky / Tiché miesto: časť II (2020) – nový trailer

Tiché miesto: časť II (2020) – nový trailer

20.marca tohto roku príde do kín pokračovanie úspešného thriller hororu z roku 2018, Tiché miesto: časť II (A Quiet Place: part II). Réžie sa opäť ujal John Krasinski (Univerzita pre príšerky, Máme radi veľryby, Mupeti). V hlavnej úlohe sa opäť predstaví herečka Emily Blunt, ktorá hrá matku Evelyn. Bola zverejnená nová ukážka, ktorá ale ukazuje v podstate to isté, čo už bolo ukázané, len trochu iným spôsobom.

Zdroj: imdb.com

Dej

Prežijete, len keď budete potichu. Vďaka tomu, že Abbottovci rešpektovali jednoduché, ale veľmi dôležité pravidlo, dokázali takmer všetci prežiť Tiché miesto I. Život im však postaví do cesty nové a ťažšie výzvy. Nevie sa, odkiaľ prišli, ale okamžite po invázii na našu planétu sa postavili na vrchol potravinového reťazca. Reagovali na ľubovoľný zvuk a jeho pôvodcu veľmi rýchlo zlikvidovali. Abbottovci prežili aj preto, že sa kvôli najstaršej dcére všetci naučili komunikovať posunkovou rečou.

Lenže ani to im nakoniec nepomohlo. Priamy stret s votrelcami neprežil otec rodiny Lee (John Krasinski) a matka Evelyn (Emily Blunt) zostala sama s tromi deťmi úplne sama. Pragmatickej Evelyn je jasné, že zostať nažive dokáže len s pomocou ostatných, ktorí prežili. A práve tu sa začína dej druhej časti Tichého miesta. Abbottovci opúšťajú svoju farmu, ktorá bola vďaka systému pomerne prísnych pravidiel relatívne bezpečným miestom. Vydávajú sa na extrémne nebezpečnú cestu, na konci ktorej dúfajú, že je niekto, kto im pomôže. Počas svojho putovania si však uvedomia, že rovnako veľké nebezpečenstvo ako od votrelcov z inej planéty, im môže hroziť aj od vlastných ľudí.

Fantasy Island

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

We Summon the Darkness (2020) – trailer

Objavil sa trailer k hororovo-thrillerovej novinke We Summon the Darkness. Réžiu mal na starosti Marc Meyers …

Tip na seriál: Supernatural (2005-)

Mysteriózny fantasy seriál stanice CW, Supernatural (v preklade Lovci duchov alebo Hrozba z temnoty) vytvoril …