Domov / Tip na film / Akčný / Tip na film: Bloodshot (2020)
Zdroj: internewscast.com

Tip na film: Bloodshot (2020)

Bloodshot je jedným slovom fenomén. Vin Diesel v novom kultovom filme od režiséra Davida Wilsona na základe komiksovej predlohy. Prebrali v hlavnej postave to najhoršie, čo človek môže, túžbu po pomste. 

Príbeh je postavený na rýchlom zvrate. Neskutočné efekty, ktoré vyzerajú ako číra pravda, vám vezmú dych. Veľkého prekvapenie sa dostaví ihneď na začiatku. Smrť, láska, pomsta. Tri veci, ktoré potrebujete vedieť hneď na začiatku. Nečakajte béčkový film, ktorý zhltnete len tak. Tento film vás donúti rozmýšľať, vcítiť  sa do postavy a mať strach, čo príde ďalej. Neodtrhnete oči ani na malú chvíľu.

zdroj: www.youtube.com

Dej

Vin Diesel hrá postavu Raya, vojaka légií, ktoré vyráža na tajné misie s cieľom zachrániť zajatcov. Je to mašina na zabíjanie tích, ktorí si to zaslúžia. Je zamilovaný do ženy menom Ginna, ktorej pri každom odchode sľúbi, že sa vráti späť. Náhle príde smrť. Neskôr sa prebúdza ako nová verzia samého seba. Technológia, ktorá bola využitá vo filme je dych berúca. Z Raya sa stáva zabijak, ktorého ovláda jedna konkrétna osoba. Avšak, keď Ray príde na to, čo všetko sa skrýva za ,,pravdou, ktorá mu bola povedaná“, zmení objekt svojej pomsty na človeka, ktorý ho oživil.

Zdroj: ww.youtube.com

Efekty, repliky, famózne spracovanie. Filmu sa nedá vytknúť absolútne nič. Tvorcovia presne vedeli, čo robia a ako to majú spraviť, aby sledovateľ mal dych zatajení až do úplného konca. Okrem  Vina Diesela sa môžete tešiť na postavy ako Eiza Gonzáles, Sam Heughan, Guy Perce a podobne. Produkcia filmu je v podaní  Original Film, Columbia Pictures, Cross Creek Pictures a Polybona Films. Sám Vin Diesel sa podieľal na produkcii filmu spolu s Nealom Moritzom. Celková produkcia stála 42 miliónov dolárov, ale sami uvidíte, že to stojí za to. Naše hodnotenie 11/10. Nevidieť film Bloodshot by bola chyba pre každého milovníka akčných filmov.

ČSFD - 52%
IMDb - 57%
Logout.sk - 100%

70%

User Rating: Be the first one !

O Krupová Kristína

Neprehliadni

Tip na film: SCOOB! (2020) – Recenzia

Scooby-Doo a Záhady s.r.o zažívajú nové dobrodružstvo. SCOOB! je milý a zábavný film, ktorý obsahuje …

Čo prinesie Netflix v júni?

Populárna služba Netflix už budúci mesiac prinesie staršie filmy či seriály, ale môžeme sa tešiť …