Domov / Tip na seriál / Komédiálny / Tip na seriál: I Am Not Okay with This
zdroj: imdb.com

Tip na seriál: I Am Not Okay with This

I Am Not Okay with This je nový seriál na spôsob The End Of the F ***ing World, ale úplne iný. Ak vám to nedáva zmysel, tak sa nebojte. Nie ste sami. Je to romanticko-mysteriózno-temný seriál plný čierneho humoru.

Samotný príbeh seriálu bol o dievčine, ktorá sa nedokáže vyrovnať so smrťou svojho otca, aj keď si to nevie priznať. Kvôli možným psychickým problémom každý týždeň navštevuje školskú psychologičku, ktorá jej poradila založiť si denník. Okrem toho má Sydney Novak (Sophia Lillis) najlepšiu kamarátku Dinu (Sofia Bryant), ktorej môže povedať všetko. Nesmieme zabudnúť na otravného „suseda“ Stanleyho Barbera (Wyatt Oleff), ktorý je do nej až po uši zamilovaný.  Okolo Sydney sa začnú diať zvláštne veci vždy, keď pociťuje silné negatívne emócie. Či už je to odrazenie dopravnej značky alebo levitovanie bowlingových gúľ. Sydney si pomaly, ale isto uvedomuje, že má nadprirodzené schopnosti.

zdroj: imdb.com

Niečo na spôsob The End Of the F***ing World?

Určite áno. Aspoň dá sa to tak povedať. Strih. Kamera. Hudba. Postprodukcia. Všetko kričalo SOM Z DIELNE NETFLIXU a vytvorili ma tvorcovia The End Of the F***ing World! Ale napodiv to nebolo až také zlé.  Vrátime sa k tomu čo sa nám najviac páčilo – a to k hudbe. Skvelý výber! Samozrejme, že sa dá nájsť 100 pozitív a 100 negatív, ale určite je to typ krátkeho seriálu, ktorý sa oplatí pozrieť.

Seriál je krátky a ak má človek náladu a chce si ho pozrieť naraz, tak mu to bude trvať približne 2.5 hodiny. Čo nie je zlé, keď to napríklad porovnáme s filmom Zelená míľa, ktorý má viac ako 3 hodiny. (Samozrejme nehovoríme o hodnote filmu, lebo to je úplne iná, neporovnateľná úroveň.)

zdroj: imdb.com

Seriál priam kričí, že potrebuje 2. sériu!

Mali sme taký dojem, že dej bol pomalý. Pre nás skutočný dej začal až v 6. epizóde. Čo je dosť neskoro, keďže samotná séria má len 7 epizód. Avšak je dôležité uznať, že to tak nevadilo, lebo dej nebol až tak zlý. Ale keďže sa všetko rozbehlo až v 6. epizóde, prišlo nám, že tvorcovia priam kričia, že bude pokračovanie. A to pre nás stratilo trochu čara.

Dlho sme rozmýšľali či by sme tento seriál odporučili, ale nakoniec sme sa zhodli, že to naozaj nebolo až tak zlé. Pevne veríme, že si I Am Not Okay with This dokáže nájsť skalných fanúšikov, ktorí budú úpenlivo čakať na 2. sériu. A úprimne? My sa tiež nevieme dočkať ako všetko dopadne. Naše hodnotenie seriálu je 7.5/10.

ČSFD - 72%
IMDb - 77%
Logout.sk - 75%

75%

User Rating: Be the first one !

O Bianka Francistyová

Som študentka, ktorá miluje dobré filmy a seriály. Možno som trošku posadnutá kórejskou produkciu a ich seriálmi, ale to nevadí. Veď každý máme svoje muchy.

Neprehliadni

Čo prinesie Netflix v júni?

Populárna služba Netflix už budúci mesiac prinesie staršie filmy či seriály, ale môžeme sa tešiť …

Cursed: Keď sa stretne Hra o tróny s Hrami o život

Ak patríme medzi nadšencov dobrého fantazy, nový seriál z dielne Netflix – Cursed – vás určite nadchne. …