nedeľa , október 20 2019
Domov / Streamovacie služby / Netflix / Tom Hardy ako príslušník Navy SEALs
War Party - logout.sk
War Party - logout.sk

Tom Hardy ako príslušník Navy SEALs

Tom Hardy a producent Ridley Scott spoja svoje sily v pripravovanej snímke s názvom War Party. Je vôbec potrebné predstavovať Toma Hardyho? Má za sebou úlohy vo filmoch Mad Max, Dunkirk, zahral si aj postavu Banea z Batman: The Dark Knight Rises. Ridley Scott takisto nie je žiadnou neznámou. Má na svedomí filmy ako Votrelec, Robin Hood, Pavučina lží, Čierny Jastrab zostrelený, no zabudol aj Matta Damona na povrchu Marsu vo filme Marťan.

No a tento film vyjde z dielne Netflixu. Netflix neprestáva prekvapovať, a okrem nálepky internetovej televízie si začína budovať veľmi dobrú značku filmového štúdia. Jedinou známou a potvrdenou hviezdou filmu je zatiaľ Tom Hardy. Celé to bude režírovať Andrew Dominik (Zabitie Jesseho Jamesa zbabelcom Robertom Fordom).

Dej filmu War Party ešte nie je známy. Jediné, čo vieme povedať je, že film bude založený na skutočných udalostiach a bude sa zameriavať na život vojakov Navy SEALs.

War Party - logout.sk
Tom Hardy

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Diablo

Netflix pripravuje animovaný seriál Diablo!

Nedávne správy oficiálne potvrdili prípravy animovaného seriálu Diablo. Streamovací gigant Netflix tak bude okrem Zaklínača …

Daredevil

Kedy uvidíme tretiu sériu seriálu Daredevil?

Dlho sa špekulovalo o ďalšom pokračovaní seriálu Daredevil z dielne streamovacieho giganta Netflix. Na internete …