Domov / Novinky / Trailer k filmu City of Lies: Johnny Depp vyšetruje vraždy Biggieho a Tupaca

Trailer k filmu City of Lies: Johnny Depp vyšetruje vraždy Biggieho a Tupaca

Spoločnosť Global Road Entertainment prináša trailer k filmu City of Lies, v ktorom si hlavnú úlohu zahrá Johnny Depp ako detektív, ktorý sa snaží vyriešiť vraždy Biggieho a Tupaca. Ide o zámerne zvolený dátum traileru, pretože práve dnes (21. mája 2018) by Christopher Wallace a.k.a raper Biggie “Notorious B.I.G.” Smalls oslavoval svoje 46. narodeniny. Vraždy Wallace a Tupaca patria medzi najznámejšie nevyriešené zločiny v histórii Ameriky.

Film City of Lies je založený na knihe LAbyrinth, ktorú napísal Russell Sullivan  v roku 2002. Kniha sa stretla s obrovským uznaním aj napriek kontroverzným tvrdeniam, ktoré sa v nej objavili. Medzi najkontroverznejšie určite patrí vyjadrenie, že bývalý rapový mogul Suge Knight stál za vraždami oboch mužov a taktiež, že členovia LAPD pomohli zahladiť stopy a pravdu.

Johnny Depp si vo filme zahrá detektíva Russella Poolea z Los Angeles. Russell Poole bol detektív, ktorý vyšetroval vraždy oboch mužov a poslúžil ako zdroj informácií pre napísanie knihy. Poole odišiel z LAPD v roku 1999, no aj naďalej pokračoval v pátraní. V roku 2015 zomrel na infarkt. Okrem Johnnyho Deppa si v snímke City of Lies zahrá aj Forest Whitaker, ktorý stvárni úlohu novinára Jacka Jacksona.

Premiéra filmu City of Lies je naplánovaná na 7. septembra 2018.

O Michaela Némethová

Milujem filmy a seriály. Vo voľnom čase rada píšem, nakrúcam videá a chodím na improvizačné divadlo.

Neprehliadni

Aj Penelope Cruz sa prihovorila za Johnnyho Deppa

Už nejaký čas prebieha súdny proces medzi Johnnym Deppom a jeho bývalou manželkou Amber Heard. …

Fantastické zvery 3 sa budú údajne natáčať aj napriek koronavírusu

Fantastické zvery 3 by mali údajne začať svoju produkciu už tento pondelok 18. marca i …