Domov / Trailery / Trailer k štvrtej sérii PEAKY BLINDERS dorazil

Trailer k štvrtej sérii PEAKY BLINDERS dorazil

Na oficiálnej facebookovej stránke stanice BBC sa objavil trailer k pripravovanej štvrtej sérii gangsterského seriálu Peaky Blinders (o seriáli si prečítate viac tu). Podľa traileru to vypadá, že Tommymu nebude rodina jeho zradu odpúšťať ľahko. Pripomenieme, že na konci tretej série Tommy zradil svoju rodinu a udal ju polícii.

Dnes je už známy aj oficiálny popis k prvej epizóde. Oproti udalostiam z konca tretej série sa posúvame o pol roka dopredu. Shelbyovci sú von z väzenia a Tommy sa snaží získať ich dôveru. Na Štedrý deň mu však dorazí list, kde mu niekto oznamuje, že gang Peaky Blinders zničia. S obavami tak celá rodina opúšťa svoje vidiecke sídlo, a vracia sa do ulíc Birminghamu.

 

Presný dátum štartu štvrtej série ešte nebol presne oznámený, ale predpokladáme, že by to mohlo byť už teraz v októbri. Máme aj ďalšiu dobrú správu pre fanúšikov tohoto seriálu, a tou je, že na príkaz BBC dostali zelenú ďalšie dve série. A na záver ešte jedna citácia scénaristu Stevena Knighta:

Chcel by som, aby posledná epizóda poslednej série skončila prvým bombardovaním počas druhej svetovej vojny.

Peaky Blinders
Peaky Blinders – logout.sk
Fantasy Island

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Venom

Zábery zo zákulisia natáčania filmu Venom 2

Zatiaľ zostáva otázne či Venom 2 dorazí do kín načas, teda 2. októbra 2020. Dôvodom …

Quibi vydalo trailer k seriálu #FreeRayshawn

Nová americká platforma Quibi zverejnila upútavku k nadchádzajúcemu dramatickému seriálu z rúk filmového producenta Antoine …