Domov / Novinky / Trailer: Dwayne Johnson bude bojovať proti monštrám vo filme Rampage

Trailer: Dwayne Johnson bude bojovať proti monštrám vo filme Rampage

Vo filme Rampage sa nám predstaví Dwayne Johnson ako primatológ Davis Okoye, ktorý má silný vzťah s Georgom (Jason Liles) – mimoriadne inteligentnou gorilou, o ktorú sa staral od jej narodenia. Avšak genetický experiment pretransformuje túto citlivú opicu na obrovské monštrum. Rozpúta sa honba na gigantické monštrá, ktoré ničia po celej Severnej Amerike všetko, čo sa im postaví do cesty. Špeciálny tím vedený profesorom Davisom Okoyem, sa snaží vymyslieť protilátku, zastaviť globálnu katastrofu a zachrániť obrovskú gorilu, ktorá bola kedysi jeho priateľom.

Okrem geneticky upravovanej gorily Georga sa môžeme tešiť aj na obrovského vlka Ralpha a krokodíla o veľkosti futbalového ihriska – Lizzie. Sám Dwayne Johnson  sa nechal počuť, že miluje keď je vystavovaný nebezpečiu.

Keď som bol malý, pozeral som takéto filmy. Jednoducho som ich miloval. Nikdy som sa netváril nijako vystrašene. A ako herec? Mám rád pozíciu, kde nemôžete robiť nič iné, iba bojovať o prežitie. No a v tomto prípade sa budem snažiť poraziť tri gigantické beštie.

Okrem Dwayna Johnsona uvidíme aj herečku Naomi Harris (Skyfall), ktorá si vo filme zahrá doktorku Kate Caldwell. Režisérom tohto dobrodružného a akčného sci-fi je Brad Peyton (San Andreas). Film čerpá základ z arkádovej hry z roku 1986 a do kín zavíta 20. apríla 2018.

 

Rampage

 

Fantasy Island

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Survive the Night (2020) – trailer

Bol zverejnený trailer k novému americkému akčnému thrilleru s názvom Survive the Night. Film režíroval …

Všetko čo vieme o pokračovaní filmu The Kissing Booth 2

Už je to rok, od kedy vydal Netflix video, v ktorom potvrdili sequel k filmu …