nedeľa , máj 27 2018
Domov / Novinky / Trailer: Dwayne Johnson bude bojovať proti monštrám vo filme Rampage

Trailer: Dwayne Johnson bude bojovať proti monštrám vo filme Rampage

Vo filme Rampage sa nám predstaví Dwayne Johnson ako primatológ Davis Okoye, ktorý má silný vzťah s Georgom (Jason Liles) – mimoriadne inteligentnou gorilou, o ktorú sa staral od jej narodenia. Avšak genetický experiment pretransformuje túto citlivú opicu na obrovské monštrum. Rozpúta sa honba na gigantické monštrá, ktoré ničia po celej Severnej Amerike všetko, čo sa im postaví do cesty. Špeciálny tím vedený profesorom Davisom Okoyem, sa snaží vymyslieť protilátku, zastaviť globálnu katastrofu a zachrániť obrovskú gorilu, ktorá bola kedysi jeho priateľom.

Okrem geneticky upravovanej gorily Georga sa môžeme tešiť aj na obrovského vlka Ralpha a krokodíla o veľkosti futbalového ihriska – Lizzie. Sám Dwayne Johnson  sa nechal počuť, že miluje keď je vystavovaný nebezpečiu.

Keď som bol malý, pozeral som takéto filmy. Jednoducho som ich miloval. Nikdy som sa netváril nijako vystrašene. A ako herec? Mám rád pozíciu, kde nemôžete robiť nič iné, iba bojovať o prežitie. No a v tomto prípade sa budem snažiť poraziť tri gigantické beštie.

Okrem Dwayna Johnsona uvidíme aj herečku Naomi Harris (Skyfall), ktorá si vo filme zahrá doktorku Kate Caldwell. Režisérom tohto dobrodružného a akčného sci-fi je Brad Peyton (San Andreas). Film čerpá základ z arkádovej hry z roku 1986 a do kín zavíta 20. apríla 2018.

 

Rampage

 

O Ivan Jandura

Neprehliadni

Ralph rozbi-to

Ralph rozbi-to 2 je tu s prvým trailerom

V roku 2012 Disney prišiel s nenápadnou animovanou rozprávkou Ralph rozbi-to, ktorá sa však tešila …

Jared Leto ako hlavný hrdina filmu The Outsider od Netflixu

Netflix si pre svojich fanúšikov pripravuje ďalšiu novinku, a to v podobe filmu The Outsider. …