Domov / Novinky / Trailer: Uncaged – Obrovský lev je voľný a veľmi hladný

Trailer: Uncaged – Obrovský lev je voľný a veľmi hladný

Máme pre vás zbrusu nový trailer k filmu Uncaged. Ak ste o tomto filme nikdy predtým nepočuli, nič sa nedeje, pretože to asi väčšina ľudí. Dôležité je, že tento film ponúka obrovského, hladného a zúrivého leva, ktorý je založený na rovnakej myšlienke ako Čeluste, ale s divokou mačkou namiesto žraloka. Je dôležité, že ide o nízko rozpočtový projekt namiesto hollywoodsky financovaného blockbusteru? No, to musia rozhodnúť diváci.

Zdroj: imdb.com

Čo sme našli v traileri?

Trailer sa začína tým, že nám ukazuje niekoľko agentov, ako vyšetrujú brutálny čin. Mladý pár bol roztrhaný na kúsky neznámym zvieraťom. Spoiler alart – je to veľký lev. Frekvencia a intenzita brutálnych incidentov narastá a autority sa to snažia vyriešiť skôr, ako bude povolaný špeciálny odborník. Samozrejme, to celé vyvrcholí kopou akcie. Najzaujímavejšie je, že aj napriek nízkemu rozpočtu filmu, zábery leva v tom trailery, vyzerajú naozaj dobre a presvedčivo. Naopak, anglický dabing je trochu mimo. Našťastie bude mať film aj možnosť anglických tituliek k originálu.

Réžia

Popravde, pre fanúšikov tohto žánra by to mohla byť zábava. Vyzerá to byť ako jeden z tých filmov, kedy dostanete, za čo si zaplatíte. Máte radi filmy, kde sa nadrozmerná, človeka jediaca mačka dostane do preľudneného mesta? Uncaged je film pre vás. Tvorca a režisér filmu Dick Maas vie, aka takýto film urobiť. Minimálne to tak vyzerá podľa traileru.

Zdroj: imdb.com

Dej filmu Uncaged

Príbeh sa sústreďuje na veterinárku Zoe (Sophie van Winden), ktorú amsterdamská polícia požiadal o pomoc, pri vyšetrovaní zmasakrovaných tiel jednej rodiny. Zoe veľmi rýchlo zistí, že to spôsobil obrovský agresívny lev. Avšak nikto jej neverí, až kým sa nenájde obrovská kaluž krvi v mestskom parku. Polícia nakoniec súhlasí, aby požiadal o pomoc britského lovca Jacka (Mark Frost). Avšak napätie stúpa, keď sa Zoen priateľ Dave (Julian Looman) začne obávať, že by spolupráca Jacka a Zoe mohla prebudiť ich prechádzajúce city k sebe.

Premiéra filmu bude 17.3.2020.

Zdroj: imdb.com
Fantasy Island

O Lucia Furtáková

Som študentka masmediálnej komunikácie, ktorá miluje filmy a seriály. Nemám žiadny špecificky obľúbený žáner, ale nemám rada horory. :D

Neprehliadni

Tip na film: My Annoying Brother (2016)

Ázijské filmy sú jednoznačne iné. V dobrom slova zmysle. Nič nemôže byť predsa rovnaké, treba sa …

Tip na film: Vražda na jachte (2019)

Predstavujeme vám film z dielne Netflix – Vražda na jachte (Murder Mystery). Už samotný názov filmu …