Domov / Novinky / Ufrflaná Cesta za láskou

Ufrflaná Cesta za láskou

Čo sa stane ak sa po dlhej dobe stretnú dvaja otrávení mladí ľudia opačného pohlavia s citom pre sarkazmus? Slávna dvojica Keanu Reeves a Winona Ryder z filmu Dracula sa opäť stretne v romantickej komédií Cesta za láskou od režiséra Victora Levina.

Všetko za začne nevinným stretnutím na letisku, ktoré ich vzájomnú nevraživosť odštartuje už po pár vetách. Keď hlavné postavy následne zistia, že cestujú rovnakým lietadlom a na rovnakú svadbu, smiech im postupne na perách zamŕza. Zamilované páry, romantická výzdoba či veselí hostia, to všetko ich oboch vytáča. Jediným svetlým bodom pre nich je vidina končiaceho sa víkendu, kedy budú môcť obaja konečne odísť. Ale keďže je to romantická komédia, všetkým je hneď jasné, že ich vzájomná nenávisť ich nakoniec dá dokopy a vytvorí puto.

Divákom možno tematika filmu pripomína obohraté piesne z komerčných rádií. Niekedy však dobrý film nepotrebuje prevratnú tému. K pobaveniu diváka často postačí aj  kvalitný humor, sarkastické poznámky postáv či ironické hlášky. Herecké obsadenie tiež veľmi chválime. Keanu Reeves si okrem Draculu zahral aj Nea v sérii Matrix, drsniaka Constantina či Johna Wicka. Pamätáte si Kim Boggs z Nožnicovorukého Edwarda? Jej postavu zosobnila Winona Ryder. Okrem známeho Scissorhands si zahrala aj vo filme Vek nevinnosti a dnes je ju vídať v populárnom seriáli Stranger Things.

cesta za laskou cesta za laskou

Skvelí herci, sarkastický humor a romantika v jednom už 6. septembra vďaka Bontonfilmu.

O Mária Šmilňáková

Neprehliadni

John Wick 4 má nový dátum premiéry. Kedy príde do kín?

John Wick 4 je oficiálne presunutý na máj 2022. Toto veľmi očakávané pokračovanie malo pôvodne …

„Úprimný“ trailer na Cats

Nedávno vyšiel „úprimný“ trailer pre Cats, kde sa odvolával aj na neslávnu „Butthole“ scénu a …