Domov / Streamovacie služby / Amazon / Upload (2020) – nový trailer

Upload (2020) – nový trailer

Spoločnosť Amazon Video pripravuje nový seriál, ktorý bude vydaný na ich webových stránkach. Ide o americkú sci-fi komédiu satiru, ktorú vytvoril Greg Daniels (Kancelária, Simpsonovci, Parks and Recreation). Seriál má mať premiéru v apríli tohto roku. V hlavných úlohách sa predstavia Robbie Amell (The Duff, The Flash, Code 8)  a Andy Allo (Ladíme 3, Chicago Fire, Black Lightning).

Zdroj: youtube.com

Dej

Dej seriálu sa odohráva v budúcnosti, v ktorej „sa ľudia dokážu „nahrať“ (angl. upload) do svojho preferovaného výberu posmrtného života. Keď sa Nathan (Robbie Amell) stretne so svojou smrťou skôr, než by mal, Nora (Andy Allo) ho privíta v jeho nebeskej verzii. Tento seriál sleduje dvoch ľudí – Nathana ako si zvyká  na život od svojich najbližších a živá Nora, ktorá sa snaží zostať nad vodou a pracovať popri Nathanovi v posmrtnom živote.

Zdroj: youtube.com

8. septembra 2017 bolo oznámené, že Amazon požiadal o pilotný diel na novú komediálnu sériu Upload s jednou kamerou, ktorú vytvoril Greg Daniels. 28. júla 2018 už bolo jasné, že Amazon dal produkcii sériovú objednávku už pre prvú sezónu pozostávajúcu z desiatich epizód. Očakáva sa, že Daniels bude pôsobiť ako výkonný producent popri Howardovi Kleinovi (The Good Cop, Brooklyn Nine-Nine, The Good Place). Produkčné spoločnosti zapojené do série sú zaradené tak, aby zahŕňali 3 Arts Entertainment.

Zdroj: tvline.com

V januári 2018 bolo oznámené, že Robbie Amell (The Duff, The Flash, Code 8)  a Andy Allo (Ladíme 3, Chicago Fire, Black Lightning) boli obsadení do mužských a ženských hlavných úloh. Natáčanie seriálu prebiehalo od 5. marca 2019 do 10. mája 2019 vo Vancouveri v Britskej Kolumbii v Kanade. Tam prebieha natáčanie mnohých ďalších seriálov i filmov.

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

John Wick 4 má nový dátum premiéry. Kedy príde do kín?

John Wick 4 je oficiálne presunutý na máj 2022. Toto veľmi očakávané pokračovanie malo pôvodne …

Čo pripravuje DCEU na najbližšie dva roky?

DC Extended Universe (DCEU) je vo švungu! Rozhodne má na najbližšie dva roky nabitý program, …