Domov / Novinky / V spin-offe Mad Maxa – Furiosa si asi zahrá Anya Taylor-Joy
Zdroj: heroichollywood.com

V spin-offe Mad Maxa – Furiosa si asi zahrá Anya Taylor-Joy

Film Mad Max: Zbesilá cesta od režiséra Georga Millera (Happy Feet, Čarodejnice z Eastwicku, Liek pre Lorenza) sa stal najlepším filmom roku 2015, a zároveň aj jedným z najlepších akčných filmov vôbec. V roku 2016 získal šesť zlatých sošiek z desiatich nominácií, čo je fantastický úspech! Vďaka tomuto úspechu rokovali tvorcovia so štúdiom Warner Bros. o možnom pokračovaní. Najskôr by sme sa mali dočkať filmu Furiosa, čo bude spin-off k Mad Maxovi.

Furiosa bude pojednávať o udalostiach pred Zbesilou cestou a zameria na mladšiu verziu postavy a vyrozpráva zaujímavý príbeh o jej minulosti. Túto mladšiu verziu postavy stvárnila v roku 2015 herečka Charlize Theron. Režisér, ktorým zostáva George Miller aj naďalej napriek zúriacemu koornavírusu, hľadá správnu herečku na obsadenie do hlavnej úlohy. Jemu sa zapáčila herečka Anya Taylor-Joy (Emma, Split, Vampire Academy). Po Furiose by malo byť pokračovanie série s názvom Mad Max: The Wasteland v hlavnej úlohe s Tomom Hardym (Venom, Dunkerk, Legendy zločinu).

Zdroj: seecannes.com

Herečka už dokonca podstúpila aj kamerový test, ktorý sa však kvôli vírusu uskutočnil cez Skype. Kedy by potenciálne natáčanie s Taylor-Joy mohlo začať? Informácie tvrdia, že režisér plánuje začať s natáčaním v ďalšom kalendárnom roku.  Pre túto herečku by to bol prelomový film v jej kariére. Najbližšie sa na ňu však môžeme tešiť v Marvel filme Noví mutanti a neskôr v horore Last Night in Soho od Edgara Wrighta (Baby Driver, Tintinove dobrodružstvá, Súmrak mŕtvych). Dovtedy by už mala pominúť epidémia koronavírusu (dúfajme).

Zdroj: theplaylist.net

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

Pripravuje sa projekt „Nova“

Napriek tomu, že len pred rokom predstavilo štúdio Marvel svoju doteraz najväčšiu fázu, nezaspali na …

Shang-Chi a legenda desiatich prsteňov – informácie o deji

Spoločnosť Marvel bola nútená presunúť svoje plánované premiéry: Black Widow sa posunula na 6. november …