nedeľa , október 20 2019
Domov / Novinky / Venom – konečne sme sa dočkali prvých záberov s filmu!

Venom – konečne sme sa dočkali prvých záberov s filmu!

Filmové štúdio Sony Pictures konečne vydalo prvý teaser trailer k dlho očakávanej marvelovke Venom. Vo filme, ktorý zobrazuje príbeh jedného z najväčších anti-hrdinov Marvel Universa a hlavného nepriateľa samotného Spider-Mana, sa predstaví hviezdny Tom Hardy. Režisérom snímky je Ruben Fleischer, ktorého rukopis nesie bizardná hororová komédia Zombieland, sa už dávnejšie nechal počuť, že film bude mať blízko dospeláckym komiksovkám ako Logan a Deadpool.

Keď sa fotograf Eddie Brock stane hostiteľom nebezpečného mimozemského symbionta, stáva sa z neho jedna z najväčších hrozieb pre ľudstvo, no najmä pre seba samého.

Venom má byť podľa jeho tvorcov krvavejší a drsnejší ako väčšina súčasných komiksových filmov, čomu zodpovedá aj jeho prístupnosť od 15 rokov. Okrem charizmatického Toma Hardyho sa v ňom objaví Michelle Williams (Prekliaty ostrov, Všetky prachy sveta) či čoraz vyššie stúpajúca hviezda Riz Ahmed (Star Wars: Rogue One).

Hoci v komiksoch je Venom záporákom Spider-Mana, producenti na spojenie Venoma s pavúčím mužom Toma Hollanda stále nedali jasnú odpoveď. Film sa má podľa nich odohrávať v širšom Marvel Cinematic Universe, ale odkazov na Avengerov sa v ňom nedočkáme. Paparazzi a viacerí členovia štábu však odhalili, že Tom Holland sa na natáčaní Venoma objavil.

Komiksovka Venom sa v slovenských kinách objaví od 4. októbra 2018. Na vaše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Venom

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Avengers 4

Chris Evans objasňuje svoj nedávny tweet/spoiler k Avengers 4

Nedávno si Mark Ruffalo neudržal jazyk za zubami a v talkshow rovno vyzradil (pravdepodobný) celý …

Venom

Venom (RECENZIA)

Kritikou ho nešetril takmer nikto, no Venom to na plátnach poriadne odpálil. Čím tento antihrdina …