Domov / Streamovacie služby / Netflix / Vieme, kedy vyjde posledná séria 13 Reasons why! + trailer

Vieme, kedy vyjde posledná séria 13 Reasons why! + trailer

Seriál, ktorý si podmanil nejedného fanúšika svojím chytľavým a najmä spletitým dejom je späť! Áno, vidíte dobre. V pondelok Netflix oznámil, kedy príde 4. séria 13 Reasons Why na streamovaciu službu.

Seriál 13 Reason Why (13 dôvodov prečo) prišiel na streamovaciu službu v marci 2017. Po troch rokoch sa konečne kapitola uzatvára a my zistíme, ako sa zachovajú hlavné postavy, ktoré si prešli v škole hotovým peklom. V prvej sérií sme sa prostredníctvom Claya Jensena (Dylan Minnette) a kazetám dozvedeli, čo sa stalo Hannah Bakerovej (Katherine Langford). Počas prvej série zisťujeme, že Hannah nebola jedinou obeťou, a tak sa druhá séria zameriava na ďalšie ohavné činy, ktoré spáchal Bryce Walker (Justin Prentice). Tretia séria však postavila do role obete samotného Bryca, ktorého niekto zabil. Napriek tomu, že všetci vedia, kto to urobil, mlčia.

zdroj: imdb.com

Štvrtá séria by mala priniesť uzavretie kapitoly života všetkých postáv, keďže sa blíži koniec školy a oni sa musia posunúť ďalej. Okrem toho si  však musia dávať pozor a zistiť, či si môžu dôverovať navzájom. Tajomstvo, ktorým všetci chránia jedného z nich, je tak nebezpečné, že by im mohlo zničiť životy a kariéru.

zdroj: imdb.com

Seriál 13 Reasons why príde na streamovaciu službu Netflix už 5. júna. V poslednej štvrtej sérií sa objavia noví, ale aj pôvodní herci, ktorých postavy si zaslúžia svoje ukončenie: Dylan Minnette, Alisha Boe, Brandon Flynn, Miles Heizer, Grace Saif, Christian Navarro, Ross Butler, Devin Druid a ďalší.

zdroj: radiotimes.com

O Bianka Francistyová

Som študentka, ktorá miluje dobré filmy a seriály. Možno som trošku posadnutá kórejskou produkciu a ich seriálmi, ale to nevadí. Veď každý máme svoje muchy.

Neprehliadni

Všetko čo vieme o 4. sérií 13 Reasons Why!

Obľúbený seriál 13 Reasons Why z dielne Netflix sa vráti s ďalšou, v poradí 4. …

Prerušené natáčania 4. série Riverdale kvôli koronavírusu!

Obľúbená séria z dielne spoločnosti The CW, Riverdale prerušila natáčanie 4. série vo Vancouvery. Dôvodom …