Domov / Novinky / Vin Diesel: Posledný lovec čarodejníc 2 sa už pripravuje

Vin Diesel: Posledný lovec čarodejníc 2 sa už pripravuje

Herec Vin Diesel natočil počas svojej kariéry filmy, ktoré sa stali neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Sériu Rýchlo a zbesilo premenil na jednu z najzárobkovejších frančís na svete, bez jeho „Ja som Groot“ by sme si už MCU filmy ani nedokázali predstaviť a teraz, po úspechu prvého filmu, rozširuje svoju nadprirodzenú základňu filmom Posledný lovec čarodejníc 2.

Zdroj: imdb.com

V súčasnej dobe je na herca upriamená pozornosť v spojení s jeho novým filmom Bloodshot. Počas jedného rozhovoru Diesel prezradil, že spoločnosť Lionsgate pracuje na pokračovaní fantasy drámy Posledný lovec čarodejníc z roku 2015. A hoci to znie tak, akoby sa veci nachádzali iba v počiatočnej fáze, skutočnosť môže vyzerať inak. Tu je, čo herec prezradil:

„Je vtipné, že spomínate Posledného lovca čarodejníc, pretože som už bol na stretnutí s Lionsgate, ktorý už aktívne pracuje na jeho pokračovaní.“

– Vin Diesel

Samotný fakt, že sa pripravuje pokračovanie tejto epickej fantasy drámy, je veľmi prekvapivý. Nič proti jeho fanúšikom, ale hodnotenie filmu  je niečo pod 60%. Na druhej strane, napriek nízkemu hodnoteniu filmových kritikov, patrí film medzi tie lepšie zárobkové. A na peniazoch predsa závisí najviac. Výroba filmu stála 90 miliónov dolárov a zarobil takmer 150 miliónov.

Zdroj: hollywoodnewssource.com

Posledný lovec čarodejníc (2015)

Armády lovcov čarodejníc, známy aj ako bojovníci „Sekery a kríža“, sú vo vojne proti hroznému nepriateľovi, proti ktorému bojujú po celom svete. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnú kráľovnú čarodejníc – tá ho však s posledným výdychom zakľaje k večnému životu. Navždy je tak odtrhnutý od svojej rodiny. Zmysel svojho života nájde v tom, čo mu ide najlepšie – loví a zabíja čarodejnice. Dnes je posledným svojho druhu, ale už ani jeho nepriateľov nie je veľa. Jeho príbeh, rovnako ako jeho boj však ešte nie sú na konci, pretože to najväčšie zlo sa ukrýva všetkým na očiach. Dokonca sa podarí oživiť kráľovnú, ktorá túži iba po jednej veci. Rozpútať peklo na zemi. Posledného lovca čarodejníc čaká posledná kapitola v knihe jeho života. Dokáže zachrániť svet?

O Lucia Furtáková

Som študentka masmediálnej komunikácie, ktorá miluje filmy a seriály. Nemám žiadny špecificky obľúbený žáner, ale nemám rada horory. :D

Neprehliadni

10 vecí, ktoré sa stanú iba vo filme s Jasonom Stathamom!

Fanúšikom akčných filmov určite nie je neznáme meno Jason Statham. Pre nás Slovákov je to …

Top 5 hlášok z Riddick: Kronika temna

Riddick: Kronika Temna je jedným z mojich najobľúbenejších filmov. Ide o americký sci-fi horor z …