Domov / Streamovacie služby / Netflix / Všetko čo vieme o 2. sérií The Society!
zdroj: imdb.com

Všetko čo vieme o 2. sérií The Society!

Pomaly, ale isto sa blíži ďalšia, v poradí už druhá séria obľúbeného seriálu The Society z dielne Netflixu. Už je to takmer rok od poslednej epizódy a my sme pripravení na ďalšiu dávku. Čo zatiaľ vieme o 2. sérií?

The Society je dramatický seriál od Netflixu, ktorý uzrel svetlo sveta 10. mája 2019. Dej seriálu sa zaoberá teenagerami žijúcimi v malom mestečku. Zostali tam iba oni po tom, čo všetci náhle zmizli a snažia sa postarať o všetko sami. Samotní fanúšikovia poprosili tvorcov seriálu o dlhšie pokračovanie, kvôli zaujímavému koncu série. Posledná epizóda v nás zanechala množstvo nezodpovedaných otázok. Jednými z nich sú napríklad: Čo sa stane ďalej? a Kedy vyjde druhá séria?

zdroj: imdb.com

Kedy vyjde 2. séria?!

Vyzerá to tak, že by sa 2. séria mohla objaviť na Netflixe už máji alebo začiatok júna. Prvotné prognózy naznačovali začiatok mája, avšak ešte minulý rok sa muselo natáčanie kvôli vnútorným záležitostiam odložiť a momentálny krízový stav po celom svete asi spôsobí neskoršie vydanie 2. série. Seriál by teda mal prísť v máji alebo začiatkom júna, ale presný dátum ešte nebol stanovený.

zdroj: imdb.com

O čom bude dvojka?

Ako sme už spomínali, prvá séria zanechala u divákov mnoho otázok, ktoré by mala dvojka zodpovedať. O čom však presne bude ešte tvorcovia nezverejnili. Keď sa Griz presťahoval do New Hamu, uvidel ostatných ako sa prechádzajú po okolí. Druhá séria by sa mala zamerať na Griza a ako sa rozhodol žiť svoj život bez pomoci svojich rodičov a ostatných. A samozrejme, nemôžeme zabudnúť, že by sa mala rozlúsknuť najväčšia hádanka z prvej série. Čo sa v skutočnosti stalo teenagerom?!

O Bianka Francistyová

Som študentka, ktorá miluje dobré filmy a seriály. Možno som trošku posadnutá kórejskou produkciu a ich seriálmi, ale to nevadí. Veď každý máme svoje muchy.

Neprehliadni

Čo prinesie Netflix v júni?

Populárna služba Netflix už budúci mesiac prinesie staršie filmy či seriály, ale môžeme sa tešiť …

Cursed: Keď sa stretne Hra o tróny s Hrami o život

Ak patríme medzi nadšencov dobrého fantazy, nový seriál z dielne Netflix – Cursed – vás určite nadchne. …