Domov / Streamovacie služby / Netflix / Všetko čo vieme o 4. sérií 13 Reasons Why!
zdroj: imdb.com

Všetko čo vieme o 4. sérií 13 Reasons Why!

Obľúbený seriál 13 Reasons Why z dielne Netflix sa vráti s ďalšou, v poradí 4. sériou! Len nedávno sa skončila 3. séria, ktorá zanechala v ústach divákov horkú chuť. Teraz sú všetci zvedaví, o čom bude štvorka a kedy vyjde.

Úspešný seriál spočiatku hovoril príbeh z pohľadu Claya Jensena (Dylan Minnette) o Hannah Bakerovej (Katherine Langford), ktorá spáchala samovraždu. Celá prvá séria hovorí o tom, prečo si Hannah vzala život.  Clay miloval Hannah, ale nedokázal jej to povedať, kým žila, pretože nevedel, čo má robiť. Ďalšie dve série sledujú život po tom ako Hannah zomrela a zisťuje sa, že je viacej takých ako bola ona.

zdroj: imdb,com

V tretej sérií, ale prichádza obrovský plot twist pretože Bryce (Justin Prentice), ktorý bol jeden z dôvodov Hanniného konca, sa stal obeťou a obete sa stali páchateľmi. V mnohých fanúšikoch to zanechalo zmiešané pocity, pretože sa ukázalo, že ani tí dobrí, nemusia byť vždy takými, akými sa zdajú.

4. a zároveň posledná séria

Už pred premiérou 3. série tvorcovia oznámili, že táto a nasledujúca budú poslednými. Čiže sa v štvorke konečne dočkáme „šťastného konca“.  Už kolovali reči, že sa natočila aj 4. séria, avšak nikto tieto tvrdenia nepotvrdil. Či sa reálne posledná séria natočila nevieme, ale odhaduje sa, že jej natáčanie by malo trvať dlhšie, čo teda nedáva z logického hľadiska zmysel, keďže sa natáčanie 3. série skončilo len minulý rok a herci ako aj tvorcovia potrebujú na prípravu čas.

zdroj: honknews.com

Aj keď je ťažké v momentálnej situácií odhadnúť, čo kedy bude, predpokladáme, že by sme mohli očakávať seriál na streamovacej službe v druhej polovici budúceho roku. Zatiaľ sa na stránkach zverejnil počet epizód a názov poslednej z nich. 4. séria so sebou prinesie 10 epizód a posledná z nich by sa mala volať Graduation. Predpokladáme, že v poslednej časti sa herci rozlúčia so školou a ich život sa pohne ďalej.

Zatiaľ si 3 série 13 Reasons Why môžete pozrieť na Netflixe.

O Bianka Francistyová

Som študentka, ktorá miluje dobré filmy a seriály. Možno som trošku posadnutá kórejskou produkciu a ich seriálmi, ale to nevadí. Veď každý máme svoje muchy.

Neprehliadni

Čo prinesie Netflix v júni?

Populárna služba Netflix už budúci mesiac prinesie staršie filmy či seriály, ale môžeme sa tešiť …

Cursed: Keď sa stretne Hra o tróny s Hrami o život

Ak patríme medzi nadšencov dobrého fantazy, nový seriál z dielne Netflix – Cursed – vás určite nadchne. …