Domov / Streamovacie služby / Netflix / Všetko čo vieme o pokračovaní filmu The Kissing Booth 2
zdroj: imdb,com

Všetko čo vieme o pokračovaní filmu The Kissing Booth 2

Už je to rok, od kedy vydal Netflix video, v ktorom potvrdili sequel k filmu The Kissing Booth. O čom bude toto pokračovanie a kedy vyjde?

Teenagerský film z dielne Netlix si získal milióny fanúšikov po celom svete. Keď sa Elle (Joey King) tajne zamilovala do staršieho brata svojho najlepšieho priateľa Noaha (Jacob Elordi), ešte nikto nečakal, že budeme svedkami emocionálneho kolotoča. The Kissing Booth patrí medzi najopakovanejšie pozerané filmy roku 2018. Ešte minulý rok Netflix potvrdil to, čo sa predpokladalo. Príde pokračovanie! Ale kedy? Žiaľ, nikto ešte neudal presné stanovisko, ale film by sa mal pridať na streamovaciu službu v prvej polovici tohto roku. Natáčanie sa začalo v júni 2019 a skončilo sa v októbri. S veľkým odhadom by sme mohli vidieť The Kissing Booth 2 v máji tohto roku, ale zatiaľ nič nie je potvrdené.

zdroj: imdb.com

O čom bude dvojka?

Aj keď to na konci prvého filmu vyzeralo tak, že možno sa Noah Flynn v pokračovaní neobjaví, nemajte strach! Bude tam a my budeme pri tom! Dej pokračovania by sa mal podobať pokračovaniu filmu To The All the Boys I’ve Loved Before: PS. I Still Love you. Rovnako ako tam, aj v pokračovaní The Kissing Booth si Elle bude musieť  vybrať, či bude veriť Noahovi.

zdroj: imdb.com

Dej dvojky hovorí o Elle Evansovej, ktorá má za sebou najromantickejšie leto svojho života, ktoré strávila so Noahom Flynnom. Avšak leto sa skončilo, Noah odišiel na Harvard a Elle sa vracia späť do školy. Bude musieť zvládať vzťah na diaľku, študovať, aby sa ostala na svoju vysnívanú univerzitu spolu s jej najlepším kamarátom Leeom (Joel Courtney) a prídu ďalšie komplikácie, keďže sa zblížila s jej novým spolužiakom Marcom (Taylor Perez). Keď sa však Noah zblíži s perfektne vyzerajúcov vysokočkoláčkou (Maisie Richardson-Sellers), Elle sa musí rozhodnúť či Noahovi verí a komu jej srdce skutočne patrí.

Kedže ešte nevyšiel ani trailer k filmu The Kissing Booth 2, čakanie si môžete spríjemniť znovupozretím prvého filmu na Netflixe.

O Bianka Francistyová

Som študentka, ktorá miluje dobré filmy a seriály. Možno som trošku posadnutá kórejskou produkciu a ich seriálmi, ale to nevadí. Veď každý máme svoje muchy.

Neprehliadni

Čo prinesie Netflix v júni?

Populárna služba Netflix už budúci mesiac prinesie staršie filmy či seriály, ale môžeme sa tešiť …

Cursed: Keď sa stretne Hra o tróny s Hrami o život

Ak patríme medzi nadšencov dobrého fantazy, nový seriál z dielne Netflix – Cursed – vás určite nadchne. …