Domov / Novinky / We Summon the Darkness (2020) – trailer

We Summon the Darkness (2020) – trailer

Objavil sa trailer k hororovo-thrillerovej novinke We Summon the DarknessRéžiu mal na starosti Marc Meyers (My Friend Dahmer, How He Fell in Love, Harvest) a scenár Alan Trezza (Burying the Ex, Out in Fifty). V hlavných úlohách sa predstavia Alexandra Daddario (Dokážeš udržať tajomstvo?, Percy Jackson: More príšer, The Layover), Keean Johnson (Alita: Bojový anjel, Eufória, The Fosters), Johnny Knoxville (Kráľovstvo lesných strážcov, Jackass 3, Griffinovci) či Logan Miller (Ja, Simon, Živí mŕtvi, Psie poslanie).

Zdroj: bloody-disgusting.com

Dej

Príbeh sa odohráva na Stredozápade v roku 1988. Tri najlepšie kamarátky Alexis (Alexandra Daddario), Val (Maddie Hasson) a Beverly (Amy Forsyth) sa vydajú na výlet na festival heavy-metalovej hudby. Sú naivné a spájajú sa s tromi zdanlivo zábavnými chlapíkmi. Čoskoro sa skupina vydá na chatku Alexis, na veľmi odľahlé miesto. Noc zábavy a mladistvého hýrenia sa môže namiesto toho zmeniť na temnú a smrteľnú udalosť. Keď sú vrahovia voľní, dá sa každému dôverovať?

Zdroj: bloody-disgusting.com

Režisér filmu  sa v jednom rozhovore k filmu vyjadril, že, „Divoká myseľ scenáristu Alana Trezzu vytvorila naozaj zábavný scenár. V okamihu, keď som si ho prečítal, som si myslel, že je to perfektný film. Je to zábavné, krvavé, divoké a nepretržité. Dozvedám sa niečo nové, čo sa týka každého filmu. Bola to moja prvá skúsenosť s pyrotechnickou prácou, praktickými špeciálnymi efektmi, kúskami a množstvom nožov. A teraz sa ako filmár teším na to, že je viac príležitostí priniesť takúto akciu na obrazovku. “ We Summon the Darkness mal premiéru na festivale Fantastic Fest minulý rok a bude publikovaný v HD digitálne 10. apríla. Fanúšikovia hororu čakajú na film už od jeho prvého oznámenia v roku 2018.

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

Love, Victor bude TV spin-off filmu Love, Simon

Stanica Hulu vydala prvú ukážku na pripravovaný spin-off Love, Victor. Nová séria slúži ako osamostatnenie …

Last Moment of Clarity (2020) – trailer

Vyšla nová ukážka na americký thriller s názvom Last Moment of Clarity. Režisérmi a scenáristami …