Domov / Novinky / Zábery z natáčania Avatar 2!
avatar - logout.sk
Zdroj: imdb.com

Zábery z natáčania Avatar 2!

Napriek tomu, že je natáčanie Avatara 2 na istý čas prerušené, filmový štáb nezaháľa a pracuje naďalej. V skutku je toho veľa, čo môže z natáčania uniknúť. Tentokrát sú to zábery z natáčania podvodnej scény, ktorá sa vo filme objaví!

Pokračovanie úspešného Avatara od režiséra Jamesa Camerona sa nezávratne blíži, a keďže všetci vedia o nadchádzajúcich 3 filmov, je jasné, že ľudí bude zaujímať, čo bude v 2. filme. Radosť urobil mnohým fanúšikom príspevok na oficiálnom twitteri Avatara, kde sa pridali dve fotografie. Náhľad ako vyzerá natáčanie podvodnej scény, ktorá sa objaví vo filme, zaujala nejedného fanúšika.

Z pľacu natáčania: @JimCameron usmerňuje hercov pred tým, než sa potopia pod vodu kvôli natáčaniu.

Zaujímavý fakt: Tá biela vrstva na vode je vytvorená z bielych plávajúcich guľôčiek, ktoré zabraňujú svetlu narúšať natáčanie pod vodou.

zdroj: twitter.com/@officialavatar

Vo všetkej úprimnosti, vidieť takéto zábery z natáčania, resp. fotky z backstage je ako vidieť trailer na Avatara po prvýkrát! Po tom, čo sme viac ako desať rokov čakali na pokračovanie jedného z najúspešnejších filmov všetkých čias, musíme uznať, že už len podľa fotiek to vyzerá, že čakanie sa oplatilo. Veď sa na to pozrite! Je to mega projekt a verte či nie, bude to mega film.

zdroj: twitter.com
zdroj: twitter.com

 

O Bianka Francistyová

Som študentka, ktorá miluje dobré filmy a seriály. Možno som trošku posadnutá kórejskou produkciu a ich seriálmi, ale to nevadí. Veď každý máme svoje muchy.

Neprehliadni

Kiná v Číne sa budú znovu otvárať a premietnu Avengers a Avatara

Kiná v Číne sa budú otvárať, aj napriek tomu, že sa ešte stále šíri koronavírus. …

Natáčanie Avatara na Novom Zélande bolo prerušené!

Pokračovanie populárneho Avatara, režírovaného Jamesom Cameronom, opätovne narazilo na zátarasy, tentokrát v dôsledku celosvetovej pandémie …