Domov / Novinky / Zábery z natáčania poslednej série Game of Thrones zobrazujú horiaci hrad!
Game of Thrones

Zábery z natáčania poslednej série Game of Thrones zobrazujú horiaci hrad!

Aj keď si producenti obľúbeného seriálu Game of Thrones dávajú obrovský pozor, aby neunikli žiadne informácie z natáčania poslednej série na verejnosť, niekedy naozaj nie je všetko v ich silách. Občas sa niektoré veci skrátka nedajú ukryť. V predchádzajúcom článku sme vás informovali o tom, že bude natočených niekoľko alternatívnych koncov, aby sa predišlo spoilerom. 

Dnes tu ale máme nové fotografie či dokonca aj video z natáčania, a treba povedať, že zobrazujú naozaj zaujímavé skutočnosti. Skalní fanúšikovia seriálu sa na stránke Watchers on the Wall podelili o fascinujúce zábery. Stredobodom pozornosti bol tentokrát hrad Winterfell.

Na prekvapenie všetkých sa totiž domov Starkovcov – hrad Winterfell, objavil v plameňoch.Video, uvedené nižšie ukazuje pevnosť pohltenú nekontrolovateľnými plameňmi. Predpokladáme, že nejde o neúmyselný požiar ale o súčasť deja.

Zhrnuté a podčiarknuté, ôsma séria nám takmer určite prinesie obrovskú bitku pri hrade Winterfell. Ako iste všetci fanúšikovia vedia, v siedmej sérii sa na hrad vrátili Sansa, Arya Bran a Sam. A aby sme špekulácie ešte viac rozvírili, tak tie plamene, ktoré na záberoch vidíme by ešte teoreticky mohli byť v postprodukcii upravené na modré, čo by značilo že hrad zdevastoval Viserion.

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Jason Momoa – 6 zaujímavostí z jeho života

Rodený Havajčan Jason Momoa sa stal známym predovšetkým vďaka účinkovaniu v seriáli Game of Thrones. …

Natočí HBO pokračovanie Game of Thrones ako film?

Seriál Game of Thrones sa stal od svojej premiéry v roku 2011 najúspešnejším a najlepšie …