Domov / Streamovacie služby / Netflix / Zaklínač 2: bolo odhalené herecké obsadenie
Zdroj: pcgamer.com

Zaklínač 2: bolo odhalené herecké obsadenie

Streamovacia služba Netflix, nám konečne odhalila herecké obsadenie pripravovanej druhej série akčného fantasy seriálu Zaklínač (The Witcher). Tvorcom obľúbeného seriálu je Lauren Schmidt (The Defenders, Daredevil) a aj vďaka jeho spracovaniu sa stal Zaklínač populárnym seriálom medzi divákmi. Úspech má na svedomí aj príťažlivý hlavný hrdina zaklínač Geralt, ktorého hrá Henry Cavill, ktorý stvárnil aj Supermana (2013).

 

Prevedenie poviedok od spisovateľa Andrzeja Sapkovskeho do seriálového prostredia sa okamžite stalo úspešným. Do dnešného dňa si ho pozrelo už viac ako 76 miliónov predplatiteľov Netflixu. Prvá séria mala premiéru v decembri 2019 a len pár týždňov po jej vydaní sa začalo usilovne pracovať na pokračovaní. Do vzniknutia seriálu bola veľmi populárnou aj počítačová hra s rovnomenným názvom.

Druhá séria by mala vysvetliť udalosti, ktoré nám tvorcovia doposiaľ neobjasnili. Hlavnými postavami zostávajú Geralt z Rivie (Henry Cavill), ktorý sa konečne stretol s princeznou Ciri (Freya Allan). V ich príbehu nebude chýbať ani Yennefer z Vengerbergu (Anya Chalotra).

Zdroj: ew.com

Medzi nových členov osadenstva patria herci ako Kristofer Hivju (známy zo seriálu Game of Thrones od HBO) v úlohe Nivellena, Yasen Atour (videli sme ho vo filme Robin Hood) ako Coën, Paul Bullion (v seriáli Peaky Blinders) ako Lambert, Thue Ersted Rasmussen (séria filmov Rýchlo a zbesilo 9) ako Eskel a Aisha Fabienne Ross (Dánske dievča) ako Lydia.

Zostávajú samozrejme aj naše obľúbené postavy z prvej série, ako bard Jaskiera, ktorého si zahral Joey Batey. Tohto muzikanta doplní MyAnna Buring ako Tissaia, Tom Canton ako Filavandrel, Lilly Cooper ako Murta, Jeremy Crawford ako Yarpin Zigrin, Eamon Farren ako Cahir, Mahesh Jadu ako Vilgerfortz, Terence Maynard ako Artorius, Lars Mikkelson ako Stregobor, Mimi Ndweni ako Fringilla Vigo, Royce Pierreson ako Istredd, Wilson Radjou-Pujalte ako Dara, Anna Shaffer ako Triss a herečka Therica Wilson Read ako Sabrina.

Zdroj: rawmusictv.com
Fantasy Island

O Zdenka Hamarová

Som študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mojou najväčšou záľubou je fotenie, natáčanie a strih videí. Popri všetkej práci a škole si však niekedy potrebujem aj oddýchnuť a to sa mi najlepšie darí pri pozeraní filmov a seriálov. Vďaka tomu, že som veľký fanúšik seriálov, tak sa mi o nich aj lepšie píše články :)

Neprehliadni

The Great (2020) – nový trailer

Stanice Hulu  a HBO pripravujú nový dramaticko-komediálny seriál zo 17.storočia s názvom The Great. Tvorcom …

The Willoughbys (2020) – nový trailer

Na streamovaciu platformu Netflix sa 22.apríla tohto roku chystá nový rodinný animák s rodinkou The …